23 Mart 2014 Pazar 22:58
Ercan Daşdan: “Belediye’nin kapısı herkese açık olacak”

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan, Türk-İş İl Temsilciliği’ni ziyaret etti.

Daşdan, beraberinde MHP İl Başkanı İsmail Lek, Merkez İlçe Başkanı Zeki Aşkın ve Belediye Meclisi adayları ile birlikte Türk-İş’i ziyaret ederek, Türk İş İl Temsilcisi ve Şeker İş Şube Başkanı Sefer Kahraman ve Türk-İş’e bağlı diğer sendikaların temsilcileri ile görüştü.

Seçim çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdürdüğünü ifade eden Daşdan, “150 gündür adaylığım söz konusu. Artık seçimlere 1 hafta kaldı. Seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Belediye başkanı seçilmesi halinde Çorum Belediyesi’nin kapısının herkese açık olacağını belirten Daşdan, “Çorum’u bir bütün olarak kabul ediyoruz. Mahalleler arasında ayrım gütmeden, işçi-memur ayrımı gütmeden Çorum’u yönetme arzusu içerisindeyiz. Halkımızın bize verdiği emanete sahip çıkacağız” şeklinde konuştu.

Türk İş İl Temsilcisi Sefer Kahraman ise, 3 bine yakın üyelerinin bulunduğunu belirterek, “Sizleri misafir etmekten onur duyuyoruz. Çalışanlar olarak elbette sorunlarımız var. Seçim atmosferinin bittiği andan itibaren bu sorunlarımızın çözüme kavuşmasını bekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Çorum’daki seçim yarışının demokratik bir ortamda geçtiğini kaydeden Kahraman, “Çorum’da huzur bozulmadan, olaylar yaşanmadan güzel bir seçim kampanyasının yaşandığını görüyoruz. Milletin kendisine hizmet edecek insanları seçmesi en doğal hakkıdır. Çorum hepimizin ortak noktasıdır. Çorum’a hizmet etmek, siyasi partilerin ve STK’ların en temel görevidir. Çorum’da yaşayan insanların artısına, eksisine, yapılanına, yapılmayanına baktığında kararını verdiğini görüyoruz. İnşallah hayırlısı olur” dedi.
(Taner ŞİMŞEK)

Son Güncelleme: 23.03.2014 22:25