18 Şubat 2014 Salı 21:12
“Engelsiz bir Çorum planlıyoruz”
Beraberindekiler ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Dinçer’in makamında ziyaret eden Nuhut, doğumundan ölümüne kadar belediyelerin insanın yanında bulunması gerektiğini belirterek, belediyeyi devraldıktan sonra engelli vatandaşların çok rahat edebilecekleri bir çorum planladıklarını kaydetti.

Belediyenin alacağı kararlarda ilgili kurumların önerilerini de alacaklarını söyleyen Kenan Nuhut, “herkesin içinde olacağı şeffaf bir belediyecilik sergileyeceğiz. Bunu yaparken de tecrübelerden yararlanacağız” dedi.

Ali Dinçer ise konuşmasında demokrasinin güzelliğinin seçilmiş ve seçilecek olanları vatandaşlarla hemhal olmasını sağlaması olduğunu ifade etti. Devletin sosyal yönüne katkıda bulunduklarını söyleyen Dinçer, şiddete maruz kalanlar, bakıma muhtaç olanlar ve bir çoklarına devletin şefkatini gösteriyoruz. Büyük bir işletme kadar personelimiz var. Evlerde bakım hizmetine ayda 3 milyon lira ödeme yapılıyor bu büyük bir rakam. Kenan Nuhut’un Çorum’a neler katabileceğini biliyoruz” diye konuştu.
(Erkan BAYATLI)
Son Güncelleme: 18.02.2014 21:12