“Engellilerin kullanacağı bina istiyoruz”

Altı Nokta Körler Derneği Çorum Şube Başkanı Kürşad Abid Ahıshalı, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

Güncel 09.04.2014, 22:29 09.04.2014, 22:29
424
“Engellilerin kullanacağı bina istiyoruz”

Altı Nokta Körler Derneği Çorum Şube Başkanı Kürşad Abid Ahıshalı, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette yaptığı konuşmada seçim döneminin bittiğini ve hizmet döneminin başladığını belirten Ahıshalı, Başkan Külcü’nün daha önce engelliler için bir bina sözü bulunduğunu hatırlatarak, engellilerin kullanımına açık, konuşup görüşebilecekleri bir yer istediklerini dile getirdi. Başkan Külcü’nün projelerinin olduğunu bildiğini söyleyen Ahıshalı, birlikte daha iyi işler yapabileceklerine inandığını dile getirdi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise konuşmasında; daha önceki dönemlerinde de sivil toplum kuruluşları ile güzel işler yapmaya, projeler üretmeye gayret ettiklerini ifade ederek, yeni dönemde de çok çeşitli sivil toplum örgütleriyle birlikte çalışmalar yapmaya gayret edeceklerinin söyledi. Farklı bir hizmet anlayışı ortaya koyduklarını anlatan Başkan Külcü, sosyal ve kültürel bakımdan Çorum Belediyesi adını duyurmaya devam edeceklerinden emin olduğunu söyledi. Külcü, “Engellilerimiz, yaşlılarımız, kadınlarımız, çocuklarımız için özel projeler ürettik ve uyguladık. İnşallah bu dönemimizde de sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz mümkün olduğu kadar çok olacak. Bu faaliyetlerimizde çözüm ortaklarımız sivil toplum örgütlerimiz olacak, sizler olacaksınız. Sözümüzün arkasındayız ve engellilerimiz için bir yer düşünüyoruz. Bu konuda yer arayışı içerisindeyiz” dedi.
(Erkan BAYATLI)


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
19°
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 19 Eylül 2020
İmsak 04:52
Güneş 06:17
Öğle 12:39
İkindi 16:07
Akşam 18:52
Yatsı 20:12

Gelişmelerden Haberdar Olun

@