“Emeklilere verilen değer, gelişmişlik düzeyinin göstergesi”

Denizbank Çorum Şubesi tarafından, Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şubesi üyelerine yönelik bir tanışma yemeği düzenlendi.

“Emeklilere verilen değer, gelişmişlik düzeyinin göstergesi”

Denizbank Çorum Şubesi tarafından, Türkiye Emekliler Derneği Çorum Şubesi üyelerine yönelik bir tanışma yemeği düzenlendi.

05 Mart 2017 Pazar 23:52
“Emeklilere verilen değer, gelişmişlik düzeyinin göstergesi”

Denizbank Çorum Şube Müdürü Ebru Gül Çömüz’ün ev sahipliğinde Cuma akşamı Afra Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen yemeğe AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, CHP Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Tufan Köse, 19. Dönem DYP Çorum Milletvekili Adnan Türkoğlu, Türkiye Emekliler Derneği Genel Sekreteri Namık Tan ve Emekliler Derneği Çorum Şubesi Başkanı Hıdır Kınıklı’nın yanı sıra çok sayıda Dernek üyesi katıldı.

Türkiye Emekliler Derneği Yöneticileri Namık Tan ve Hıdır Kınıklı’nın selâmlama konuşmalarının ardından kürsüye gelen Denizbank Çorum Şubesi Müdürü Ebru Gül Çömüz, emeklilere verilen değerin bir ülkenin gelişmişlik düzeyinin önemli bir göstergesi olduğunu belirterek, Denizbank olarak emeklilerin finansal ihtiyaçlarına avantajlı çözümler sunmayı önemsediklerini ve onlara her zaman ayrıcalıklı olduklarını hissettirdiklerini söyledi.

Emekli maaşını Denizbank’tan alan emeklilerin 450 TL’ye kadar nakit ödül kazandıklarını dile getiren Çömüz, “Emeklinin ödüle hak kazanmak için maaşını 3 yıl boyunca Denizbank’tan alma taahhüdü vermesi yeterli. Maaş tutarı 1000 TL’nin altında olan emekliler için 300 lira; 1000 TL. ile 2000 TL. arası maaş alanlara 375 lira ve 2000 TL’nin üzeri maaş alanlara ise 450 TL. nakit promosyon ödüyoruz.” diye konuştu.

Denizbank Şube Müdürü Çömüz ayrıca Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı alan tanıdıklarını Denizbank’a yönlendiren müşterilerin de, yönlendirdikleri emeklinin maaşını Denizbank’tan almalarını sağlaması durumunda, yönlendirdiği her emekli için 100 TL. kazanabileceklerini bildirdi.

Daha sonra sırasıyla söz alan Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Tufan Köse de birer konuşma yaparak yemeğe katılan davetlileri selâmladılar.

CHP Milletvekili Tufan Köse, 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Değişikliği Referandumu’nun önemine dikkat çekerek, “Referandumda ‘Evet’ diyen yurttaşımız da ‘Hayır’ diyen yurttaşımız da bizim için değerlidir. Her görüşe saygı duyacağız.” ifadelerini kullandı.

(Recep SERBES)

Son Güncelleme: 06.03.2017 00:02