Elitpark’a deneyimli nöroloji uzmanı

Özel Elitpark Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ömer Akkaş, tüm klinik branşlarda çok güçlü bir hekim kadrosuna sahip olduklarını belirterek, “Hastanemizde çalışmakta olan her biri alanında önemli başarılara imza atmış her branştan hekimlerimizle halkımıza en güvenilir sağlık hizmetini verme gayreti içerisindeyiz. Deneyimli nöroloji Uzmanı Dr. Gürkan Öztaş’ı da hastanemize kazandırmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Güncel 06.12.2018, 19:09
4075
Elitpark’a deneyimli nöroloji uzmanı

1976 İstanbul doğumlu olan Öztaş, ilkokulu İstanbul’da, orta öğretimini Tokat-Zile’de tamamladı. Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Tokat merkez Çat Beldesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra uzmanlığını Samsun 19 Mayıs Üniversitesi nöroloji anabilim dalında yaptı. Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sekiz yıl görev yapan Öztaş, evli ve üç çocuk babası.

DR.ÖZTAŞ’IN VERECEĞİ HİZMETLERDEN BAZILARI

Hastane tarafından yapılan açıklamada Dr. Öztaş’ın, “baş ağrıları, migren, damar tıkanıklığı sonucu gelişen geçici ve kalıcı felçler, kendiliğinden veya yüksek tansiyon sonucu gelişen beyin içi kanamalar, baş dönmeleri (vertigo) dengesizlik ve sersemlik hissi, bunama-unutkanlık, sara hastalıkları-bayılmalar (epilepsiler), ellerde ve ayaklarda uyuşma, yanma, karıncalanma, güçsüzlük ve halsizlik hissi, Alzheimer ve Demans hastalıkları, şuur bulanıklığı, şuur kaybı-koma hali, yüz felçleri, inmeler, yürüyüş bozuklukları, denge kaybı, konuşma bozukluğu, kas hastalığı, istem dışı hareketler, tik bozukluğu, baş ve ellerde titreme parkinson ve istemsizlik rahatsızlıkları, EEG-EMG laboratuvarı, uyku hastalıkları, çocuk EEG laboratuvarı” hizmetlerini vereceği açıklandı. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
20°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@