“Eğitim’de ‘ölçü’ önemli”

Eğitim Danışmanı Yusuf Çakkal’ın kurucusu olduğu ‘Ölçü Eğitim Danışmanlık’, Yavruturna Mahallesi Maliye 1. Sokak Davutoğlu İş Merkezi 7. kat numara 38’e taşındı.

“Eğitim’de ‘ölçü’ önemli”

Eğitim Danışmanı Yusuf Çakkal’ın kurucusu olduğu ‘Ölçü Eğitim Danışmanlık’, Yavruturna Mahallesi Maliye 1. Sokak Davutoğlu İş Merkezi 7. kat numara 38’e taşındı.

02 Ocak 2014 Perşembe 23:57
“Eğitim’de ‘ölçü’ önemli”

Daha önce Gazi Caddesi Aras Apartmanı numara 34’te faaliyet gösteren Ölçü Eğitim Danışmanlık yeni yerinde hizmete girdi.
Öğrencilerin ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilen yeni mekanlarını tanıtan Eğitim Danışmanı Yusuf Çakkal, Çorum’da eğitim-öğretime yeni bir bakış açısı getirdiklerini söyledi.
“Eğitimde Ölçü önemli” diyen Yusuf Çakkal, öğrenci koçluğu başta olmak üzere sundukları hizmetler hakkında bilgiler verdi. Çakkal, açıklamalarını şöyle sürdürdü:
ÇORUM’UN İLK ÖĞRENCİ KOÇU
“Ölçü Eğitim Danışmanlık olarak 2008 yılından bu yana Çorum’da faaliyet gösteriyoruz.
‘Öğrenci Koçluğu’ adıyla bilinen sistemi Çorum’da ilk olarak hayata geçiren kuruluş olarak yeni yerimizde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.
Eğitim sektöründeki 10 yılı aşan tecrübe ve Rehberlik formasyonu ışığında öğrencilerimize danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu çerçevede ilköğretimden liseye, üniversiteden iş hayatına kadar tüm velilerin ve öğrencilerin hizmetindeyiz.
Profesyonel rehberlik hizmetleri ile motivasyonu sağlayarak öğrencilerimizi hedefledikleri başarılara taşıyoruz.
Üniversite ve TEOG alanında rehberlik ve sınav danışmanlığı, alan seçimi ve meslek danışmanlığı, özel ders danışmanlığı, üniversite ve ortaöğretime geçiş ile KPSS’de tercih rehberliği gibi hizmetler sunuyoruz.
HIZLI OKUMA KURSU ve ZEKÂ TESTİ
Oluşturduğumuz kurumsal kimlik çerçevesinde hizmet yelpazemizi daha da genişletiyoruz. Yakında hızlı okuma kursları, WISC-R, Stanford-Binet, AGTE ve Metropolitan gibi zeka, yetenek ve dikkat testlerini de uygulamaya başlayacağız.
GÖZ KAMAŞTIRAN MEKÂN
280 metrekare alana sahip yeni yerimizde ders çalışma salonları, bireysel çalışma kabinleri, hızlı okuma salonu, dinlenme odası, veli karşılama salonu ve idari ofisler gibi bölümler yer alıyor.
Göz kamaştıran dizaynı ile dikkat çeken yeni yerimizde her öğrencimiz için led lambalarla aydınlatılan özel çalışma alanları, kitap dolapları ve kişisel bölümler oluşturduk.
Yeniliklerimizi yakından görmek, rehberlik ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkesi Davutoğlu İş Merkezi 7. katta bulunan yeni yerimize bekliyoruz.” (ÇORUM HABER)

Son Güncelleme: 02.01.2014 23:58