25 Şubat 2014 Salı 23:53
“Eğitim çıtasını birlikte yükselteceğiz”
Strateji Geliştirme Şube Müdürü Mahmut Aşıkoğlu ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette göreve kısa bir süre önce başladığını hatırlatan Seyit Ali Büyük, ilimizde eğitim düzeyinin yükseltilmesi ve karşılaşılabilecek sorunların, paydaşlar arasındaki anlayış ve hoşgörü çerçevesinde çözümü için yerel basınla yakın diyalog ve işbirliği arayışında olacaklarını vurguladı.

HGYD Genel Sekreteri Hacı Odabaş ile Yönetim Kurulu Üyeleri; Volkan Sınayuç, Birkan Demirci ve Satılmış İnaç’ın da hazır bulunduğu ziyaret karşılıklı sohbet şeklinde gerçekleşti. HGYD yöneticileri, geçtiğimiz günlerde Çorum’da göreve başlayan Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e görevinde başarılar dileyerek, ziyaretten dolayı da memnun olduklarını ifade etti.

Çorum’da göreve başlar başlamaz tüm eğitim kurumlarını ve ilçeleri gezmeye başladığını, sorunları yerinde tespit etmeye gayret gösterdiğini ifade eden Büyük, “Eğitim toplumun büyük bir kesimini ilgilendiren bir konudur. Bu konuda herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerekiyor. Tüm paydaşların ortak çalışması ile yaşanan sorunlar çözülebilir ve eğitim çıtası birlikte yükseltilebilir. Biz de paydaşlarımızla her zaman işbirliği içinde olmaya gayret göstereceğiz. Bu konuda basınla da iyi bir diyalogumuz olacağına inanıyorum. Başarıyı artırmak için ekip çalışmasına önem vereceğiz. Biz bir takımız. Bu takım başarılı olursa Çorum kazançlı çıkar. Basını, sivil toplum kuruluşları, kamu kurumları ve halkıyla beraber koşturacağız. Önemli olan insanların hayırla anılmasıdır. Birlik beraberlik önemli” diye konuştu.
(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 25.02.2014 23:53