Eğitim çalışanlarına kan bağışı çağrısı

Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, İmam Hatip Ortaokul ve İmam Hatip Liseleri Müdürleri ile e-konferans yoluyla bir ardaya geldi. Toplantıda, 12. Sınıflara yönelik YKS' de çıkacak konulara ilişkin EBA canlı derslerin planlanarak etkin yapılması, diğer sınıflarda da iletişim kanalları kullanılarak derslerinin takip edilmesi, öğrencilerin moral ve motivasyonunu desteklenmesi, “Her sınıfın Bir Yetimi Var” projesi gibi konularda değerlendirmelerde bulunuldu.

Güncel 07.05.2020, 18:44
172
Eğitim çalışanlarına kan bağışı çağrısı

Sarı yaptığı konuşmada " Öğretmenlik mesleği diğer meslek gruplarında olmayan bir aşk ve gönüllülük ile yaşar. Bizlere bu süreçte düşen en büyük vazife aktif rol alacağız, öğrencilerimiz ile sürekli iletişim halinde olacağız. Müdürlüğümüzce sürecin iyi yönetilmesi, etkinliklere kolayca ulaşılması için YouTube kanalımızı aktif hale getirdik. Güncel birçok videoya öğretmen ve öğrencilerimiz burada ulaşabilir. Öğretmenlerimiz ile uzaktan e-konferans yolu ile sizler de toplantılar yapın, onların her zaman yanında bulunun" dedi.

Yaşanılan salgından dolayı Kızılay'ın kan bağışı noktasında sıkıntılar yaşadığını, eğitim camiasından kan bağışına özellikle bu aralar daha çok destek vermeleri gerektiğini, öğrencilerin internet erişimine sahip olup olmadıkları konusunda inceleme yapmalarını isteyen Sarı ayrıca; okulların 1 Haziranda açılacakmış gibi hazırlık yapılmasını, tüm temizlik işlemlerinin büyük bir hassasiyetle yürütülmesini, hafızlık başvuruları için büyük gayret gösterilip çalışmaların artırılması gerektiğini belirtti.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 06:05
Güneş 07:34
Öğle 12:33
İkindi 15:00
Akşam 17:22
Yatsı 18:46

Gelişmelerden Haberdar Olun

@