ECE BANYO yönetiminde yeni görevlendirme

Yapı sektörünün lider kuruluşu ECE Holding’e bağlı ECE Banyo üst yönetiminde yeni atamalar gerçekleştirildi. Levent Karacabay, Ahmet Çenesiz ve Ömer Türker Genel Müdür yardımcısı olarak atandılar.

Güncel 29.09.2014, 23:06 29.09.2014, 23:07
3780
ECE BANYO yönetiminde yeni görevlendirme
Yapı sektörünün dünya lideri markaları Ideal Standard'ın Türkiye operasyonlarını ve Isvea’yı bünyesinde bulunduran ECE Holding’in; pazar payı açısından Türkiye’nin ilk üç markasından biri olan amiral gemisi ECE Banyo, üst yönetiminde 3 yeni atama birden gerçekleştirildi. Levent Karacabay ECE Banyo Genel Müdür Yardımcılığı’na atanırken, İşletme Müdürlüğü, Lojistik Müdürlüğü, Personel ve İdari İşler Şefliği ile Üretim Planlama Departmanı Karacabay’a bağlandı.

ECE Holding bünyesinde uzun yıllar farklı görevlerde bulunan Ömer Türker ise; Mali İşler, Satınalma, İnsan Kaynakları ve İhracat bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Ece Holding’in teknoloji firması Genitec’in Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çenesiz ise aynı zamanda Teknoloji ve Enerjiden Sorumlu ECE Banyo Genel Müdür Yardımcılığı görevini de yürütecek.

Levent Karacabay
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği mezunu olan Levent Karacabay, seramik sektörünün önde gelen firmalarında çeşitli pozisyonlarda görev alırken; yurt dışında da birçok ülkede tesis projelendirme çalışmalarında bulundu. 1998-2001 yıları arasında İşletme Müdürü olarak görev yaptığı ECE Banyo’nun yeniden yapılanması çerçevesinde oluşan organizasyonda Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütecek.

Ömer Türker
Profesyonel iş hayatına ECE ile başlayan Ömer Türker, Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Aynı zamanda Fransa’da Lille Devlet Üniversitesinde de 1 yıl boyunca işletme ve ekonomi eğitimi aldı. Ömer Türker; Mali İşler, Satınalma, İnsan Kaynakları ve İhracat bölümlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarına devam edecek.

Ahmet Çenesiz
Sabancı Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği eğitimini tamamlayan Ahmet Çenesiz; Planlama Mühendisi olarak başladığı ECE’de Üretim, Ar-Ge ve Kalite gibi farklı departmanlarda Üst Yönetim Temsilcisi ve İcra Kurulu Üyesi sıfatıyla görevler aldı. Ahmet Çenesiz; ECE Holding’in banyo gereçleri kadar iddialı olduğu ve vitrifiye üretiminin sağladığı bilgi birikimi ile kurduğu anahtar teslim vitrifiye seramik fabrikaları üreten teknoloji ve makine firması Genitec’in ve eş zamanlı olarak ECE Banyo’nun Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenecek.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
29°
az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 05:03
Güneş 06:27
Öğle 12:36
İkindi 15:56
Akşam 18:35
Yatsı 19:54

Gelişmelerden Haberdar Olun

@