Dr. Bilgi Terlemezoğlu’ndan Kafkas Kültür Merkezi sözü

İYİ Parti Çorum Belediye Başkan adayı Dr. Bilgi Terlemezoğlu, 31 Mart mahalli idareler seçim çalışmaları kapsamında Çorum Kafkas Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

Güncel 10.03.2019, 22:16
360
Dr. Bilgi Terlemezoğlu’ndan Kafkas Kültür Merkezi sözü

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve İl Başkanı Yardımcısı Hüseyin Koca’nın da hazır bulunduğu ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti.

Çorum Kafkas Kültür Derneği Başkanı Nilüfer Hatice Kaya ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan İYİ Parti Çorum Belediye Başkan adayı Bilgi Terlemezoğlu, dernek yönetimine kendisini tanıttı.

Ziyarette Kafkas Kültür Derneği yöneticileri de yaşadıkları sorunlar hakkında Terlemezoğlu’nu bilgilendirdi.

“KÜLTÜR MERKEZİ”

Çorum için hazırladığı projeler hakkında bilgiler veren Terlemezoğlu, projeler arasında bulunan her mahalleye bir kültür merkezi projeleri kapsamında Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanmaları halinde Kafkas Kültür Derneği için bir kültür merkezi sözünü verdi. Bilgi Terlemezoğlu, yapacakları projelerle herkese dokunmayı amaçladıklarını da kaydetti.

Çorum Kafkas Derneği Başkanı Nilüfer Hatice Kaya ise, İYİ Parti heyetinin ziyaretinden dolayı memnun duyduklarını kaydederek, kültür merkezi sözü için Terlemezoğlu’na teşekkür etti.

Kaya, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Dr. Bilgi Terlemezoğlu’ne başarılar diledi.

(Bülent USLU)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı az bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@