“Doğrunun yanında, yanlışın karşısında olacağız”

MHP Belediye Meclisi Grup Başkanı Selim Güloğlu, “Seçimde 26 bin 879 oy aldık. Daha önceki dönemlerde yapılan hatalar tekrar edilmemeli, alınacak kararlarda istişareden ödün verilmemelidir. Memleketimiz tek bir düşüncenin esiri olmamalıdır” diyerek, MHP olarak komisyonlarda yer almak istediklerini kaydetti.

Güncel 10.04.2019, 00:48
532
“Doğrunun yanında, yanlışın karşısında olacağız”

Belediye Meclisi toplantısında gündem dışı söz alan MHP Çorum Belediye Meclisi Grup Başkanı Selim Güloğlu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ve belediye meclis üyelerini tebrik etti.

31 Mart yerel seçimleri sonucunda halkın temsilcisi olarak MHP adına mecliste bulunduklarını kaydeden Güloğlu, şunları söyledi:

“Önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde; hiçbir kirli pazarlığın içinde yer almadan, kıblemizi şaşırmadan, Ülkücü ahlakımızdan asla taviz vermeden şehrimizin ve hemşerilerimizin menfaatleri gereğince hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Bizim için dil, din, ırk, mezhep ayrımı yoktur. Bizim tek ayrım yapacağımız nokta; doğru ve yanlışın ayrımıdır. Tek gerçek, halkımızın adil hizmet almasıdır. Yanlışa alkış tutmak ne kadar kötü ise, doğruyu karşı çıkmak ta o kadar kötüdür. Bu inanç ve iradeyle önümüzdeki 5 yıllık süreçte "Halka hizmet Hakk'a hizmet" şiarıyla gece gündüz demeden çalışacağız.

Memleketimize ve Hemşerilerimize müreffeh bir yaşam sunabilmek için projeler geliştireceğiz. Bunları da yapabilmek için tüm çabamızı harcayacağız.” (Taner ŞİMŞEK)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
Namaz Vakti 27 Ekim 2020
İmsak 05:33
Güneş 06:58
Öğle 12:29
İkindi 15:22
Akşam 17:51
Yatsı 19:10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@