Doğa Koleji Genel Koordinatörlüğü’ne eğitimci Şule Toksoy getirildi

Çorum’da eğitim camiasının tanınmış isimlerinden Şule Toksoy’un Çorum Doğa Koleji’nde Genel Koordinatörlük pozisyonunda göreve başladığı bildirildi.

Güncel 20.02.2019, 21:45
1075
Doğa Koleji Genel Koordinatörlüğü’ne eğitimci Şule Toksoy getirildi

Doğa Koleji Bölge Müdürü Kerem Özdemir ve Çorum Doğa Koleji Yönetimi, Şule Toksoy’un Doğa ailesine katılmasından büyük mutluluk duyduklarını dile getirirken, bundan sonra güzel projelere beraber imza atacaklarını belirttiler.

ŞULE TOKSOY KİMDİR?

Şule Toksoy İlk-Orta ve Lise öğrenimini Çorum’da tamamladı. Sınıf öğretmenliği ve görsel sanatlar öğretmenliği alanlarında eğitim alan Toksoy, Gazi Üniversitesi lisans öğreniminden sonra eğitim yönetimi ve denetimi yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1990 yılında meslek hayatına başlayan Toksoy, 28 yıllık başarılı kariyeri sırasında çeşitli kademelerde yöneticilik ve Milli Eğitim İl Şube Müdürlüğü görevlerinde yer aldı. Katıldığı Avrupa Birliği projeleri ile görev aldığı okullara ve gençlere yurtdışı kapılarını açtı.

Toksoy, Çorum Doğa Koleji Genel Koordinatör olarak göreve başlamadan önceki son görev yeri olan Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde okul müdürü olarak görev yapmakta idi.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@