Diva Pastanesi 10. yılında iddialı

Çorum’da Bahabey Caddesi üzerinde 9 yılı geride bırakan Diva Pastanesi ve Restoran, 10. yılını kutlayacağı Ocak ayından itibaren bir çok yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Diva Pastanesi 10. yılında iddialı

Çorum’da Bahabey Caddesi üzerinde 9 yılı geride bırakan Diva Pastanesi ve Restoran, 10. yılını kutlayacağı Ocak ayından itibaren bir çok yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor.

07 Aralık 2014 Pazar 20:30
Diva Pastanesi 10. yılında iddialı
Çorum’da Bahabey Caddesi üzerinde 9 yılı geride bırakan Diva Pastanesi ve Restoran, 10. yılını kutlayacağı Ocak ayından itibaren bir çok yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Diva Pastanesi ve Restoran Halkla İlişkiler Müdürü Işılay Güler, Çorumlulara yeni hayata geçirecekleri uygulamalar, zengin yemek ve tatlı mönüsüyle daha iyi bir hizmet sunmayı planladıklarını vurguladı.

Türk mutfağı başta olmak üzere dünya lezzetlerini Çorumluların damak zevkine sunacaklarını söyleyen Işılay Güler, ticari bir kaygılarının olmadığını, güçlü bir kadroyla en iyi hizmeti sunmayı ve farklı damak tatlarıyla halkımızı tanıştırmayı hedeflediklerini vurguladı.

“Dünya yemeklerine özel önem veriyoruz”
Kendi evlerinde yemedikleri hiçbir şeyi mutfaklarında sokmadıklarını, kullandıkları ürünlerin hiçbirinde katkı maddesi bulunmadığını ve ev yapımı ürünler kalitesinde olduğunu söyleyen Güler, dünya yemeklerine özel önem verdiklerini, kırmızı ette iddialı olduklarını, kişiye özel farklı mönü konseptiyle seçme lezzetleri Çorumluların beğenisine sunduklarını dile getirdi.

Pastane ve kafe olmalarının yanında Türk mutfağı ve dünya yemekleriyle Çorum insanının hem öz kültürüne hitap etmeyi hem de dünyaya açılan pencere olmayı hedeflediklerini belirten Işılay Güler, her kesimden insana en sağlıklı ortamda hazırlanan yemekleri uygun fiyatlarla hitap etmeyi amaçladıklarını, kaliteden ödün vermeden çalıştıklarını bildirdi.Hafif tatlı ve pastalar
Hafif ve sağlıklı olması sebebiyle 9 çeşit sütlü ve çikolatalı tatlı ile özel günlere hazırlanan pastalarıyla Çorumluların beğenisini kazanan firmalarının yanında şeker oranı az olan, rafine yağ ile yapay tatlandırıcı kullanılmayan şerbetli tatlıları da önceden bildirilmesi halinde yaptıklarını ifade eden Güler, açık büfe kahvaltıyı kaldırdıklarını, zengin ve sağlıklı kahvaltı tabakları ve kişiye özel kahvaltı seçeneklerinin bulunduğunu anlattı.

Karadeniz’den gelen malzemelerle kıymak
40 ve 70 kişilik iki ayrı bölümde 11 personelle haftasonu kahvaltı organizasyonları, kadın günleri, özel toplantı yemek ve doğumgünü gibi organizasyonlara yönelik özel yiyeceklerle hizmet sunduklarını anlatan Işılay Güler, önümüzdeki günlerde Anadolu kahvaltısına yöresel lezzetlerden olan kıymak ve mıhlamayı da ekleyeceklerini, bu ürünlerin malzemelerinin özel olarak Karadeniz’den geldiğini kaydetti.

“Marine edilmeden kırmızı et satmayız”
Kırmızı etlerin değişik orijinal soslarıyla marine edildikten ve dinlendirildikten sonra müşterilerin beğenisine sunulduğunu anlatarak kendilerine özel olan tavuksal başta olmak üzere sinitzel ve tavuk yemeği çeşitlerinin de büyük beğeni kazandığını ifade eden Güler, balığın ise sipariş usulüyle yapıldığını vurguladı. Işılay Güler, pizza, hamburger, salata çeşitleri, tost ve sandviç çeşitleri, kurabiye çeşitleri, su böreği ve mantı çeşitlerinin de deneyimli ellerde değişik tatlar olarak Çorumluların hizmetinde olduğunu kaydetti.

“Mutlu Saatler”e özel indirimler
Hiçbir ürünlerinin dondurucudan müşteriye sunulmadığını, plastik veya alüminyum kase yerine cam kaseleri tercih ettiklerini, en taze ürünlerin hızlı bir servisle siparişten sonra yapılarak müşteriye ikram edildiğini belirten Güler, “Diva Pastahane ve Restoran olarak Çorum’da bir ilk olan ve yurtdışı ile büyük şehirlerde uygulanan “Happy Hour” yani “Mutlu Saatler” uygulamasını başlatıyoruz. 8 Aralık’ta başlatacağımız uygulamaya göre haftanın her günü önceden belirleyeceğimiz iki saatte belirli birkaç ürünümüzde yüzde 50’ye varan indirimlerle müşterilerimize hizmet vereceğiz. Bu uygulamamız paket servislerde geçerli olmayacak. Buraya gelerek Diva Pastanesi’nin nezih ortamında bizlerle birlikte olan müşterilerimize özel bir jestimiz olacak. Ayrıca Ocak ayından itibaren 10. Yılımıza özel 10 gün kampanyası planlıyoruz. Firmamızdan paket servisle sipariş veren müşterilerimize çeşitli sürprizlerimiz olacak. Kaliteli, sıcak bir ortam arayan tüm halkımızı misafir etmek için herkesi bu tatlarımızı denemek için restoranımıza bekliyoruz.” dedi.
(Volkan SINAYUÇ)
Son Güncelleme: 07.12.2014 22:33