Devlet destekleri internet sitesinde

OKA-Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Çorum Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Özden Özgür Yalçın, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğünce hazırlanan devlet destekleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Güncel 23.09.2020, 19:32
464
Devlet destekleri internet sitesinde

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü’nün, yatırımcıların, girişimcilerin iş ve işlemlerini kolaylaştıracak yeni bir uygulamayı hayata geçirdiğini ifade eden Yalçın, güncel devlet destekleri bilgilerini tek bir platformda toplayan www.yatirimadestek.gov.tr internet sitesinin yayın faaliyetine başladığını anlattı.

www.yatirimadestek.gov.tr sitesi sayesinde, devlet tarafından verilen destek, hibe ve teşviklerin tek çatı altında toplandığını, yatırım yapmak, iş fikirlerini hayata geçirmek isteyenlerin hizmetine sunulduğunu belirten Özden Özgür Yalçın, “Yatırımcılar, internet sitesinde yer alan Teşvik Robotunu kullanarak, yatırım yapmayı düşündükleri şehir ve sektörle ilgili Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yatırım teşvikleri hakkında da bilgi sahibi olabilmektedir. Yatırım teşviklerinin hesaplamalarını yaparak teşviklerin sunulduğu tüm avantajları görebilmektedir” şeklinde ifadede bulundu.(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
14°
açık
banner303
Namaz Vakti 28 Ekim 2020
İmsak 05:34
Güneş 06:59
Öğle 12:29
İkindi 15:21
Akşam 17:49
Yatsı 19:09

Gelişmelerden Haberdar Olun

@