09 Mart 2014 Pazar 22:40
Daşdan: “Çorum’u birlikte yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Ercan Daşdan, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında 32 Nolu Nakliyeciler Sitesi'ni ziyaret etti.

S.S. Çorum 32 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Eker, Başkan Yardımcısı Yaşar Bozok, Yönetim Kurulu üyeleri ve kooperatif üyesi nakliyecilerin hazır bulunduğu ziyarette Çorum’un sorunları ve güncel konular hakkında sohbet eden MHP Belediye Başkan adayı Daşdan, Çorum'daki sorunların bir türlü bitmediğini, yapılan her işin ‘Ben yaptım oldu’ anlayışı ile yapıldığını söyledi.

Doğru olanın birlikte istişare edip, birlikte karar alınması olduğunu vurgulayan Belediye Başkan Adayı Daşdan, “Çorum, Çorumlular’la birlikte yönetilmeli.” şeklinde konuştu.

Nakliyeci esnafının sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Daşdan, göreve seçilmesi halinde bu sorunların çözümü noktasında da her türlü desteği vermeye hazır olduğunu açıkladı.

32 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Eker ise önümüzdeki haftalarda yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde MHP ve Ercan Daşdan’a başarı dileklerini iletti.
(Kemal YOLYAPAR)

Son Güncelleme: 09.03.2014 22:40