Çorum’un sorun ve talepleri Binali Yıldırım’a aktarılacak

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ev sahipliğinde, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile IX. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şura toplantısı gerçekleştirilecek.

Güncel 03.10.2016, 23:54 03.10.2016, 23:54
799
Çorum’un sorun ve talepleri Binali Yıldırım’a aktarılacak
Ankara’da 6 Ekim 2016 Perşembe günü oda ve borsa başkanlarının iştiraki ile düzenlenecek olan toplantı öncesi Çorum ve ilçelerinde bulunan oda ve borsa başkanları Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) bir araya geldi.
Çorum adına Şura'da dile getirilecek sorunlar ve taleplerin ele alındığı toplantıya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş, Sungurlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Akel, Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Halim Karaçil ve Alaca TSO Başkanı Günser Şirin katıldı.
İlimizin ekonomik sorunlarının ve taleplerinin ele alındığı toplantı da havaalanı, demiryolu, Mesleki Yeterlilik Belgesi, tarım, turizm ve KOBİ Vadisi projesi gibi konularda masaya yatırıldı. Tespit edilen sorunlar ve talepler, 6 Ekim 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan IX. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şura toplantısında, ilimiz adına yapılacak bir konuşma ile Başbakan Binali Yıldırım’a sunulacak.
(Volkan SINAYUÇ)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@