Çorum’un savunma sanayii açılımı için önemli ziyaret 

Çorum’un önceki Belediye Başkanı, Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı Zeki Gül’ün de girişimleriyle, önümüzdeki hafta Çorum’a çok önemli bir ziyaret gerçekleşecek. Zeki Gül’ün kayınbiraderi ve çocukluk arkadaşı olan SAHA İSTANBUL (Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği) Genel Sekreteri, Emekli Albay İlhami Keleş’in öncülüğünde, savunma sanayii alanında çok önemli isimler, 23 Haziran 2021 günü Çorum’a gelecekler. 

Güncel 13.06.2021, 20:00 13.06.2021, 18:18
721
Çorum’un savunma sanayii açılımı için önemli ziyaret 

Edindiğimzi bilgiye göre, Çorum’u ziyaret etmesi beklenen isimler şunlar: Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan, Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Soner Erkek, Milli Teknoloji Genel Müdürü, hemşehrimiz Zekeriya Coştu, Milli Savunma Bakan Yardımcısı, hemşehrimiz Muhsin Dere, MKEK Genel Müdürü Yasin Akdere, Askeri Fabrikalar Genel Müdürü İmdat Ersoy, Savunma Sanayi Başkanlığı Sanayileşme Daire Başkanı, hemşehrimiz Murat Çizgel, Aselsan Tedarikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nuh Yılmaz, TAİ Tedarik ve Sanayileşme Müdürü Veli Erdoğan, Roketsan Tedarikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Akın Toros. 
Ziyaret programı henüz netleşmemekle birlikte, savunma sanayiinin önemli isimlerinin bu ziyareti, bölgenin sanayi kenti Çorum’un savunma sanayiinde rol üstlenme arzusu nedeniyle, önemli bir fırsatın sunulması anlamına geliyor. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
15°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@