“Çorum’un kaderiyle kimsenin oynamasına izin vermeyeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, Osmancık Caddesi’nde sürdürdüğü esnaf ziyaretlerine devam etti.

Güncel 10.03.2019, 22:40
673
“Çorum’un kaderiyle kimsenin oynamasına izin vermeyeceğiz”

Osmancık Caddesi ve Mavral Sokak’ta gitmedik işyeri, sıkılmadık el bırakmayan CHP Adayı Özgür Kılıç, toplumun her kesiminden takdir topluyor.

Hiçbir zaman sözünde duramayacağı vaatlerde bulunmayacağını ve vaatte bulunduysa bunu mutlaka yerine getireceğini söyleyen Özgür Kılıç, Çorum’u karış karış gezmeyi sürdürüyor.

Kılıç, “Herkes herkesle aynı fikirde olacak diye bir şey yok. Bazen iyi niyetle, bazen kötü niyetle, bazen sırf karşı partinin fanatik seçmeni olduğu için bazı kişiler bizleri sabote etmeye çalışabilir. Onlara laf yetiştireyim derken, ortam içindeki diğer insanlara itici gelebiliriz. Zaten bu tartışmaların çıkarılma sebebi de budur. Fanatik veya sinsi birini ikna edemeyiz ama o kişiyi ikna etmeye çalışırken bizi saygıyla dinleyen seçmenleri kaybedebiliriz. Hedefimiz hiçbir zaman kimseyi incitmek, kırmak değildir. Bu süreçte dolduruşa gelmeyeceğiz, tartışmaya girmeyeceğiz. Güzel Çorum’umuzun kaderiyle kimsenin oynamasına izin vermeyeceğiz. Biz insana insan olduğu için saygı ve sevgi besleriz. Çorum Belediyesi’ni de bu mantıkla yöneteceğiz. Çorum’da kimsesizlerin kimi olarak herkese derman olmaya geliyoruz” dedi.

Özgür Kılıç’a esnaf ziyaretlerinde ise CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, bazı Belediye Meclis üyesi adayları ile partililer eşlik etti.

(Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
parçalı bulutlu
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@