23 Şubat 2014 Pazar 21:50
“Çorum’u marka kent yapacağız”
Tabip Odası Başkanı Dr. Ali Yılmaz’a yapılan ziyarete CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ile birlikte İl Başkanı Atlas, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyesi adayları katıldı.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Tabip Odası Başkanı Yılmaz, 30 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kenan Nuhut ile CHP’ye başarı diledi. Cenaze definlerinde problemler yaşandığını dile getiren Dr. Yılmaz, bu konunun çözüme kavuşturulması gerektiğini dile getirdi.

Ziyarette konuşan CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ise seçimi kazanacaklarını ve 30 Mart’ı heyecanla beklediklerini dile getirdi. Belediyenin insanların doğumundan, ölümüne kadar yanında olması gerektiğinin altını çizen Nuhut, cenaze defin işlerinin organizasyonunu sağlarsanız meselenin kolayca çözüme kavuşturulacağını belirtti. Seçildikleri takdirde bütün sivil toplum kuruluşlarıyla olması gerektiği gibi Tabip Odası ile de işbirliği içinde çalışmaya hazır olduklarını söyleyen Nuhut, Çorum’u her anlamda marka kent yapacaklarını dile getirdi.
(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 23.02.2014 21:50