22 Mart 2014 Cumartesi 00:16
“Çorumluların emrinde olacağım”

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte, Cemilbey Caddesi, Fatih Caddesi, İnönü Caddesi veYazı Çarşı’da esnaf ziyaretlerini sürdürdü.

Esnaf ziyareti sırasında yoldaki vatandaşlar tarafından sevgi seli ile karşılanan CHP Belediye Başkan Adayı Nuhut, esnaf dostu, şeffaf, şehrin yönetiminde herkesin söz sahibi olduğu, modern ve dünya kenti bir Çorum için 24 saat tüm Çorumluların emrinde olacaklarını dile getirdi.

Esnaf ve vatandaşlar tarafından kendisine gösterilen büyük teveccühün omuzlarına yüklediği sorumluluğu arttırdığını dile getiren CHP Adayı Nuhut, şimdiye kadar verdikleri sözlerin arkasında durduklarını, sözlerinin senet olduğunu, Çorum’u marka kent yapmak için hazırladıkları projelerle söylediklerinin tamamını hizmet aşkıyla gerçekleştirmeye güçlerinin yeteceğini söyledi.Ziyaretlerine İnönü Caddesi’nde devam eden Nuhut, “Esnaf gezimiz tam gaz devam ediyoruz. Esnafımızın derdi bitmiyor. Esnaf kardeşlerimiz burada büyük ağaçların kesildiğini ve yerine daha küçük ağaçların dikildiğini söylüyor. Bütün bunlara rağmen biz yeşil bir Çorum arzu ediyoruz. Çorum’un tamamındaki parkları yeşille donatıp, betonları ortadan kaldıracağız. Esnafımızla aramızda bir bütünleşme var, herkes bize samimiyetini ortaya koyarak destek vereceğini belirtiyor. Biz tabi omuzlarımıza binen yükün farkındayız. 31 Mart tarihinden itibaren yeşile bürünmüş, imar sorunları giderilmiş bir Çorum için ve marka olmuş bir dünya kenti yaratmak için kolları sıvayacağız. Hiç kimse merak etmesin, hak ettikleri hizmeti alabilmek için bizi beklesinler. Tüm esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza bize gösterdiği teveccühten dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.
(Volkan SINAYUÇ)


Son Güncelleme: 22.03.2014 00:16