15 Mart 2014 Cumartesi 02:28
“Çorumlu lafa değil icraata bakıyor”

Çorum Belediye Başkanı ve AKP Belediye Başkan Adayı Muzaffer Külcü, Buharaevler Mahallesi semt pazarında seçim çalışmalarını sürdürdü.

Kar yağışı ve soğuk havaya rağmen seçim gezilerini aksatmayan Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, pazarda esnafın yoğun ilgisiyle karşılandı.

Pazarda tezgâh açan pazarcı esnafı ve alışveriş yapmak için pazara gelen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Külcü, tüm Türkiye’de olduğu gibi Çorum’da da insanların her şeyin farkında olduğunu, 30 Mart’ta sandık başına gittiğinde ne yapacağını gayet iyi bildiğini söyledi.

Seçim gezileri sırasında tüm mahallelerde gördüğü ilginin ve vatandaşların genel siyasetle ilgili söylediklerinin durumu açıkça göz önüne serdiğini dile getiren Başkan Külcü, “Esnafımız, tüccarımız, sanayicimiz kısaca tüm hemşehrilerimiz olanın bitenin farkında. Hemşehrilerimiz lafa değil icraata bakıyor. 5 yıldan beri Çorum’da yaptıklarımız ortada. İnşallah yeni dönemimizde dev projelerimizle Çorum’a çağ atlatacağız” dedi.(Volkan SINAYUÇ)

Son Güncelleme: 15.03.2014 02:31