Çorumgaz’dan anlamlı kan bağışı

Çorumgaz, Türk Kızılay’ı ile ortaklaşa yürüttüğü kan bağışı kampanyasını Gazi Caddesi’nde gerçekleştirdi.

Çorumgaz’dan anlamlı kan bağışı

Çorumgaz, Türk Kızılay’ı ile ortaklaşa yürüttüğü kan bağışı kampanyasını Gazi Caddesi’nde gerçekleştirdi.

16 Ağustos 2016 Salı 00:18
Çorumgaz’dan anlamlı kan bağışı

Şirketlerinin sosyal sorumluluk projelerinin başında yer alan ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen kan bağışı kampanyasında Çorumgaz Genel Müdürü Kasım Kahraman ile Çorumgaz personeli hazır bulundu.
Genel Müdür Kahraman, kan bağışında kendilerini yalnız bırakmayan basın mensuplarına ise şu açıklamalarda bulundu:
“FETÖ/PDY terör örgütünün hain darbe girişimi sonrası, grup şirketlerimiz Çorumgaz, Kargaz ve Sürmeligaz’ın çalışanları demokrasi nöbetini tutabilmek için sabah işe geldi, gece meydanlara indi. Çorum, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Yozgat illeri ve ilçelerinde meydanlara inerek milli iradesine ve demokrasisine sahip çıktı. Ankara ve İstanbul’da 15 Temmuz gecesi bu cennet vatan toprakları için canlarını hiç düşünmeden feda eden Aziz Şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz. Tanık olduğumuz o karanlık gecede şehit ve yaralıların görüntüleri hepimizin hafızasına kötü bir şekilde kazındı. Ve bizlere kan vermenin önemini, kanın acil değil, sürekli ihtiyaç olduğunu bir kez daha gösterdi. Türk Kızılayımızın böylesine zor bir zamanda yaralılarımıza nasıl sahip çıktığını gördük ve bizler de Kızılayımıza destek olmak için buraya geldik.”
Çorumgaz’ın her sene Kızılay’a bağışta bulunduğunu belirten ve Çorumgaz personelini ‘Kanınız Gür Olsun’ diyerek uğurlayan Kızılay Çorum Şube Başkanı Sedat Canbolat ise katılımcılara teşekkür etti.
(Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 16.08.2016 00:19