Çorum’dan İzmir’e uzanan “Görgülü” eli

Hüseyin Görgülü tarafından Çorum’da kurulan Görgülü Gıda, Samsun, Kırıkkale, Bafra ve Alaca’dan sonra İzmir’de de ticari faaliyetini sürdürüyor. İzmir’de Efes Pilsen ve Efe Rakı bayiliğini yapan Görgülü Gıda, Çorum ve Samsun’da ayrıca Sütaş süt ürünleri bayiliğini üstlenmiş bulunuyor. 

Güncel 05.07.2021, 22:40
2679
Çorum’dan İzmir’e uzanan “Görgülü” eli

Samsun, Bafra, Alaca ve Çorum’da Shell bayiliği ile birlikte, Görgülü kuruluşlarında 110 kişi çalışıyor. İzmir’deki işyerinde ziyaret ettiğimiz firma sahibi Önder Görgülü, Ege’nin incisi İzmir’de yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Burada işyerimizin başına tecrübeli iki ismi; idari olarak Hasan Eker’i, muhasebe olarak da Emre Önbaş’ı getirmek suretiyle firmamızı güvenilir ellere teslim ettik.” dedi.
Çorumluların birlik ve dayanışmasına büyük önem verdiklerini de vurgulayan Önder Görgülü, “Bizim önceliğimiz insan. Bu anlayışla, tüm hemşehrilerimizi kucaklamayı görev sayıyoruz. Madem ki Çorumluyuz, birbirimizden sorumluyuz, o halde birlik ve beraberliğimizi en güçlü şekilde tesis etmek zorundayız” diye konuştu.
(Ali Erol DİKER)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
açık
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@