Çorum’dan Avrupa’ya çelik kapı

Firmasına adını veren Sefa Deniz, 1500 metrekarelik kapalı alanda, uzman bir kadroyla çelik kapı üretimini gerçekleştirdiklerini, aylık üretim kapasitesinin 700 kapıya ulaştığını anlatarak, modern teknolojiyle üstün kalite standardını yakaladıklarını, böylelikle ülke sınırlarını aşarak yurt dışına ihracata başladıklarını ifade etti.

Çorum’dan Avrupa’ya çelik kapı

Firmasına adını veren Sefa Deniz, 1500 metrekarelik kapalı alanda, uzman bir kadroyla çelik kapı üretimini gerçekleştirdiklerini, aylık üretim kapasitesinin 700 kapıya ulaştığını anlatarak, modern teknolojiyle üstün kalite standardını yakaladıklarını, böylelikle ülke sınırlarını aşarak yurt dışına ihracata başladıklarını ifade etti.

10 Ağustos 2014 Pazar 23:16
Çorum’dan Avrupa’ya çelik kapı
2000 yılından beri Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren Sefa Deniz Çelik Kapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1500 metre kare kapalı alanda 16 kişilik alanında uzman personeli ile aylık 700 kapı üretim kapasitesine ulaştı.

1987 yılında elektrik pano sanayi sektöründe imalata başlayan Deniz Pano Elektrik Sanayi büyüme ve gelişme yolunda emin adımlarla ilerleyerek 2000 yılında faaliyet göstermiş olduğu alanlara çelik kapı imalatını da kattı. Modern teknoloji ile seri ve standart üretim gerçekleştiren firma üstün güvenlik özelliklerine sahip çelik kapıları yurt dışına ihraç ediyor.

AVRUPA ÜLKELERİNE İHRACAT
Estetik, şık ve özgün tasarımlarla yüksek özellikli makinalarda hatasız ve standart üretim yaptıklarını belirten Sefa Deniz Çelik Kapı işletme sahibi Sefa Deniz, pazar payını genişleterek dünya çapında saygın bir konuma ulaştıklarını söyledi.

Elektrik panosu imalatı ile başladıkları sektörde emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Sefa Deniz, Fransa, Almanya ve Azerbaycan başta olmak üzere yurtdışına da çelik kapıyı ihraç ettiklerini belirtti.

Kalite ve fonksiyonelliğin buluştuğu noktada güvenlik sistemleri ile donatılmış olan kapılar ile vatandaşlara huzurlu bir yaşam sunduklarını vurgulayan Deniz, şirketin uluslararası başarıya ulaşmasındaki en büyük nedenin kaliteden ödün vermemek olduğunun altını çizdi.

FOTOĞRAF BASKILI ÇELİK KAPI
1987 yılında kurulan ve Küçük Sanayi Sitesi 1. Cadde No:4 adresinde faaliyet gösteren firmanın aylık 700 kapı üretim kapasitesine ulaştığını belirten Sefa Deniz, sadece Çorum halkına değil çevre iller ve yurt dışına da hitap ettiklerini vurguladı. Kastamonu, Çankırı, Amasya ve Tokat’ta da bayilerinin bulunduğunu ifade eden Sefa Deniz, “1500 metre kare kapalı alanda 16 kişilik alanında uzman personel ile çalışıyoruz. Çorum’un yüzde 80’ine, Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi’nin ise yüzde 60’ına hitap ediyoruz. Ürünlerimizi Fransa, Almanya ve Azerbaycan başta olmak üzere yurtdışına da ihraç ediyoruz” diye konuştu.

Üstün güvenlik sistemlerine sahip, çeşit çeşit renk ve modelde çelik kapı üretimi yaptıklarını söyleyen işletme sahibi Sefa Deniz, “İnci serisi, kristal serisi, golden serisi, laminoks serisi, pırlanta serisi, klasik seri ve yangın çıkış kapısı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Yangın çıkış kapı çeşitlerini de ürün zincirimize kattık. Ayrıca isteğe özel renk ve model seçeneklerimiz de mevcut. Kişinin kendi fotoğrafını dahi kapıya işleyebiliyoruz” dedi.

650 LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLAR
Mermer, montaj ve işçilik dahil 650 liradan başlayıp 10 bin liraya kadar her bütçeye uygun çelik kapı çeşitlerinin bulunduğunun altını çizen Sefa Deniz ayrıca müteahhitler ve yapsatçılara özel fiyat ve kampanyalarının da olduğunu söyledi. Deniz, “Komple sac kaplamadan imal edilen ve içerisinde ahşap kullanılmayan, tüm aksamı çelikten üretilen kapı çeşitlerinin üretimine başladık. Türkiye’de çok az firmanın yapmış olduğu oval pervaz sisteminim de kapılarımızda kullanıyoruz. Ayrıca akıllı çelik kapı sistemlerini Çorum’da imal eden tek firmayız. Hizmet adına her geçen gün firmamızın hizmet kalitesini daha da geliştiriyoruz. Müşterilerimiz kapı çeşitlerimizi firmamızda görme imkânına sahipler” diyerek Çorum halkını showroomlarına (sergi salonu) davet etti.

HIRSIZIN AÇAMADIĞI KAPI
Sefa Deniz Çelik Kapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi işletme sahibi Sefa Deniz, üstün güvenlik özelliklerine sahip çelik kapı ürettiklerini de belirterek bu kapıları hırsızların kesinlikle açamayacaklarını söyledi.

Çelik kapının özelliklerinden bahseden Deniz, “Hırsızın açamayacağı kadar üstün özellikli olan bu kapımız parmak izli, elektronik dürbünlü, 18 noktadan kilitlenen, 2mm sac kalınlığına sahip, kasa kaplamalı ve kale merkezi kilit sistemine sahip bir kapı” dedi.

Deniz ayrıca, parmak izli kilit sistemleri, uzaktan kumandalı kilit sistemleri, kameralı kapı görüş sistemleri ve uzaktan kumandalı alarm sistemleri ile de vatandaşların huzur ve güvene kavuşmalarını amaçladıklarını ifade etti.
(Onur MÜLAZIM)
Son Güncelleme: 10.08.2014 23:17