Çorum’dan Ankara’ya esen musiki rüzgârları

Şef Enver Leblebicioğlu yönetimindeki Ticaret ve Sanayi Odası TSM Topluluğu, Resim ve Heykel Müzesi Salonu’nda verdiği Bahar Konseri’yle gönülleri fethetti. Konseri izleyen seçkin Çorumlular ve Çorum dostları, başarılı performansı ayakta alkışladılar.

Güncel 28.04.2014, 22:29 28.04.2014, 23:36
1188
Çorum’dan Ankara’ya esen musiki rüzgârları

Çorum Hitit Vakfı Ankara Şubesi, TSO Türk Sanat Müziği Topluluğu’nu, bir kez daha Ankara’da yaşayan Çorumlularla ve Çorum dostlarıyla buluşturdu.

Şef Enver Leblebicioğlu yönetimindeki topluluğun Resim ve Heykel Müzesi Salonu’nda verdiği konser, büyük beğeniyle izlendi ve ayakta alkışlandı.

Konseri, Çorum Milletvekili, TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Çorum’un eski valileri Atıl Üzelgün ve Hüseyin Poroy, Çorum eski Milletvekili Ali Haydar Şahin, Danıştay Daire Başkanı Ceyda Kerman, Ankara Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zafer Ediş ve Merkez Bankası Başkan Yardımcısı Necati Şahin başta olmak üzere, seçkin bir çağrılı topluluğu izledi.

Program, Vakıf Ankara Şube Başkanı Alper Bilan’ın “Çorumlu olmak” şiiriyle başladı.

Şef Enver Leblebicioğlu, “Hatırla sevgili” şarkısını izleyicilere okuturken, “Beni Mecnun ettin, sen de olasın…” sözleri sırasında, salonda “Bizi Mecnun ettin Enver hoca” pankartı açıldı.Çorumlu sanatçılar Cemalettin Kurtoğlu, Gökhan Ertek ve Semih Baykara da konuk sanatçı olarak sahneye çıkıp konsere renk kattılar.

Konserin sonunda, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal ile Çorum Hitit Vakfı Ankara Şube Başkanı Alper Bilan, Şef Enver Leblebicioğlu’na plaket vererek teşekkür ettiler.

TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal’a, kültür ve sanata desteğinden dolayı, Çorumlu işadamları Tuğrul Velidedeoğlu, İsmet Çenesiz, Latif Kavukçu, Selahattin Kaleli, Haydar Ali Öztaş, Mustafa Saatçi, Necdet Portakal, Salih Şerbetçi, Uğur Barlık ve Halis Durkaya’ya da katkıları nedeniyle teşekkür plaketleri verildi.

Konserin arasında konuklara kokteyl verilirken, program sonunda da TSM Topluluğu mensuplarına akşam yemeği verildi.

Vakıf Ankara Şube Başkanı Alper Bilan, gerek TSO yöneticilerine ve Topluluk mensuplarına, gerekse organizasyona katkıda bulunanlara ve konsere katılanlara teşekkürlerini ifade etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
25°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364
Namaz Vakti 14 Ağustos 2020
İmsak 04:07
Güneş 05:43
Öğle 12:50
İkindi 16:39
Akşam 19:47
Yatsı 21:17

Gelişmelerden Haberdar Olun

@