Çorum’da üçüncü filmi çekiyorlar

Çorum'da sporcu yönüyle tanıdığımız, Çorum’un sevilen isimlerinden Hasan Çalışkan, şimdilerde sahnelerin tozunu attırıyor. k34 Cast Ajans ve Yapım Şirketi, sadece Çorumlu oyuncuların oynadığı üçüncü projesini gerçekleştirmenin heyecanı içerisinde. Daha önceki kısa film projeleri olan “Şişenin Dibi”, “Orman Yangınları” ve son olarak da “Helal Rızık” adlı kısa filmin çekimlerini başarıyla tamamladı. 

Güncel 22.03.2021, 23:04
6890
Çorum’da üçüncü filmi çekiyorlar

k34 Genel Direktörü Ümit Kemal Kıvrak’ın liderliğini yaptığı “Helal Rızık” adlı kısa filmin yönetmenliğini Süleyman Emre Erdem, yapımcılığını Ümit Kemal Kıvrak, senaristliğini Erol Ateş ve Çağlar Kıvrak, müziğini ise Ethem Özge Taşkırdı yaparken, filmde Hasan Çalışkan, Korcan Halıcı, Özkan Şahin, Selim Kılpelit, Berk Hekim, Nehir Ergül, Veli Ergül ve Halil İbrahim Dizman isimli oyuncular ise kamera karşısında ter döktü.
Hasan Çalışkan'ın sivil bir polisi canlandırdığı kısa filmin çekimleri Çorum merkezde gerçekleştirildi. Çorum halkının ilgisini çeken çekimler Kovid-19 önlemleri altında yapıldı. 
k34 Ajans Genel Direktörü Ümit Kemal Kıvrak, Çorum’da sosyal içerikli binlerce projelerinin olduğunu ifade ederek, “Şu durumda oyuncu eksiğimizi tamamlamaya çalışıyoruz ve bu eksiğimizi tamamlayınca Çorum merkezde dizi çalışmalarına başlayacağız. Elimizde bizimle çalışan Ordu Üniversitesi Sinema ve Televizyon mezunu çok kaliteli genç bir yönetmenimiz var” dedi.
Çok güzel projelere imza atacaklarını söyleyen Ümit Kemal Kıvrak, “Hedefimiz Çorum'da güzel oyuncular yetiştirmek ve bir diziye başlamaktır” diye konuştu.
(Haber Merkezi)
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
23°
parçalı bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@