03 Mart 2014 Pazartesi 22:59
“Çorum’da büyük bir imar sorunu var”
Osmancık Caddesi’nde bulunan esnafı ve vatandaşları ziyaret eden Kenan Nuhut, belediye başkanı seçilmesi halinde uygulayacağı projeleri anlatarak, halkın beklentilerini ve şikâyetlerini dinledi.

Osmancık Caddesi esnafı, ürünlerini yeteri kadar teşhir edemediklerini, şu anki belediyenin ürünlerini teşhir etmek isteyen esnafa müsaade etmediğini, ancak kendi yandaşı olan esnafa göz yumduğunu ileri sürerek, bu duruma sesiz kalmayacaklarını, tepkilerini sandıkta göstereceklerini söylediler. Osmancık Caddesi’nde şehrin merkezi olmasına rağmen büyük bir imar sorunu yaşadıklarını söyleyen esnaf, sorunlarının çözülmesi için CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ve CHP’lilerden destek istediler.

CHP Belediye Başkan Adayı Kenan Nuhut ise esnafın yüzünü güldürecek projelerle geldiklerini, Çorum’un sorunlarını halkla birlikte el ele bir bir çözeceklerini anlatarak, halkın kendilerine teveccüh göstermeleri halinde Çorum’un 100 yıllık imar planlamasını yapacaklarını ifade etti. Kenan Nuhut, Çorum’u, Çorumluya yakışır, barış ve kardeşlik içinde yaşanılan bir dünya kenti haline getireceklerinin altını çizerek, ziyaretlerinin süreceğini dile getirdi.(ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 03.03.2014 23:01