Çorum’a yön verenlere plâket

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından önceki gün Çorum’da iş dünyasının nabzını tutan çok önemli bir organizasyona imza atıldı.

Güncel 28.11.2018, 22:30
1493
Çorum’a yön verenlere plâket

Anitta Otel’de düzenlenen “Anadolu Markaları Buluşması” adlı etkinlikte ayrıca “Çorum’a Yön Veren Markalar” başlığıyla bir de panel gerçekleştirildi.

Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’nun moderatörlüğündeki panelde, Çorum’un öne çıkan isimleri Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, Bilsar Yönetim Kurulu Başkanı Selman Bilal, Ece Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, Alapala Holding Yönetim Kurulu Başkanı Görkem Alapala ve Kavukçu Grubu CEO’su Avşin Kaşıkçı konuşmacı olarak yer aldılar.

Panelin sonunda Capital ve Ekonomist’in Yayın Direktörü M. Rauf Ateş tarafından katılımcılara katkılarından ötürü birer teşekkür plâketi verildi.

Rauf Ateş ayrıca panel öncesinde iş dünyası temsilcilerine birer sunum yapan IFS Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergin Öztürk ile EY Kurumsal Finansman Şirketi Ortağı Orçun Makal’a da birer plâket vererek teşekkür etti.

(Recep SERBES)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@