“Çorum’a yatırımımız sürecek”

Burger King ikinci kez, Popeyes, Sbarro ve Usta Dönerci ilk kez Çorumlularla buluştu.

“Çorum’a yatırımımız sürecek”

Burger King ikinci kez, Popeyes, Sbarro ve Usta Dönerci ilk kez Çorumlularla buluştu.

22 Kasım 2016 Salı 01:06
“Çorum’a yatırımımız sürecek”
Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, ülke geneline yaydığı restoran ağını genişletmeye devam ederken,  Çorum’un ilk büyük alışveriş merkezi AHL Park AVM’deki yerini alarak, Burger King®i ikinci, Popeyes®, Sbarro® ve Usta Dönerci® markalarını ise ilk kez Çorum halkıyla buluşturdu.
Türkiye’de bine yakın restoranıyla hizmet veren TAB Gıda’nın Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya, “AHL Park’ta 4 markamızla birden yer aldık. Bununla birlikte önümüzdeki dönemde Çorum’da franchise sistemiyle büyümeye ve yatırım yapmaya hızla devam edeceğiz” dedi.
Çetinkaya sözlerine şunları ekledi:
“TAB Gıda hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi benzeri olmayan bir gıda ekosistemi kurdu. Ata Grubu tarafından yatırımları gerçekleştirilen salata, ekmek ve patates fabrikalarımız franchise yatırımcıları için ciddi fırsat sağlıyor.”
TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan ise: “TAB Gıda olarak restoran ağımızı olabildiğince geniş tutmayı hedefliyoruz. Bugün Çorum’daki restoran açılışlarımızın gururunu yaşarken yeni şehirlerde yatırımlarımızın artarak devam edeceği müjdesini de verebiliriz” diye konuştu. (Haber Merkezi)