26 Şubat 2014 Çarşamba 23:18
“Çorum vergide nadide illerden”
Nuhut ve beraberindeki heyet ilk ziyaretini Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Zeki Çevik’e yaptı. Çevik ile tüm çalışanların Vergi Haftası’nı kutlayan Nuhut, verginin önemine değindi. CHP heyetine teşekkür eden Çevik ise seçimde Nuhut’a başarı diledi.

CHP heyetinin ikinci ziyareti İl Defterdarı İhsan Özbay’a oldu. Kenan Nuhut ve CHP heyetine seçim maratonunda başarı dileyen İl Defterdarı Özbay, kurumlarını ziyaret eden ve Vergiler Haftası’nda nezaket davranışı gösteren partililere teşekkür etti.

Çeşitli illerde görev yaptığını, özellikle İç Anadolu halkının vergisini ödeme hususunda çok hassas olduğunu belirten İhsan Özbay, Çorum’un vergi konusunda nadide illerden bir tanesi olduğunu ifade etti. Çorum’dan dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıldığını vurgulayan İl Defterdarı Özbay, bu durumun kendileri için gurur verici olduğunu söyledi.

31 Mart’tan sonra Çorum’u yeniden dizayn etmek için faaliyetlerinin olacağını, Çorum’a hizmet etmek için de çok iyi bir heyetle yola çıktıklarını belirten Kenan Nuhut ise, herkesin fikrini alarak çalışma yürüteceklerini ve bu yolda kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan yetkililerin de görüşlerine müracaat edeceklerini söyledi. Nuhut ayrıca vergi konusunda Çorumlu işadamlarının titiz davrandığını ifade etti.
(Onur MÜLAZIM)
Son Güncelleme: 26.02.2014 23:19