'Çorum teşkilatımızı örnek gösteriyoruz'

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Çorum’a geldi.

'Çorum teşkilatımızı örnek gösteriyoruz'

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Çorum’a geldi.

24 Temmuz 2014 Perşembe 21:39
'Çorum teşkilatımızı örnek gösteriyoruz'
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Çorum’a geldi. İskilip ve Bayat Belediyelerine ziyarette bulunan Güllüce, daha sonra Çorum’a gelerek AKP il binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıya TBMM İdari Amiri ve AKP Çorum Milletvekili Salim Uslu, AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ile teşkilat üyeleri ve partililer katıldı.

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Bakan Güllüce, AKP Çorum teşkilatının Türkiye’nin en güçlü teşkilatlarından birisi olduğunu söyledi. Türkiye’nin dünyada zirveye çıkan bir ülke haline geldiğini dile getiren Güllüce, “Çorum başarılı teşkilatlarımızdan ve diğer illere örnek gösterdiğimiz bir ilimiz. Ülkemiz dünyada inanılmaz bir prestije kavuştu. Türkiye dünyada zirveye çıkan bir ülke haline geldiyse bu ekip çalışması sayesinde oldu. Türkiye kendi tankını ve trenini yapacak duruma geldi. Deniz altından Marmaray ile ulaşım sağlandı. Uçak fiyatları otobüs fiyatlarıyla yarışır hale geldi. Tüm bunlar başarılı ekip çalışmalarının bir sonucudur” diyerek çalışmalarından dolayı partililere teşekkür etti.

İsrail’in Gazze’ye uyguladığı katliamı da sert bir dille eleştiren Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, “İsrail denen zalim devlet bir gün belasını bulacaktır. Allah bize zalimlerin zulmünün olmadığı, katil İsrail’in insanları katletmediği bayramları nasip etsin” dedi.

Bakan Güllüce ayrıca Ortaköy ve Uğurludağ ilçelerine birer adet çöp kamyonu hediye etti. Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir günün anısına Bakan Güllüce’ye heybe hediye ederek teşekkür etti.
(Onur MÜLAZIM)
Son Güncelleme: 25.07.2014 02:23