“Çorum teşkilatı 81 il teşkilatlarına örnek model oldu”

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın başkanlığında, ilçe başkanları istişare toplantısı gerçekleştirildi.

“Çorum teşkilatı 81 il teşkilatlarına örnek model oldu”

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın başkanlığında, ilçe başkanları istişare toplantısı gerçekleştirildi.

20 Ocak 2017 Cuma 22:59
“Çorum teşkilatı 81 il teşkilatlarına örnek model oldu”

Büyük Otel Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya, AK Parti İl Başkan yardımcıları Eyüp Arslan, Murat Günay, Yusuf Ahlatcı, Sümeyye Esenyel, Mustafa Tuzcu, Cemalettin Polattaş, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve İlçe Başkanları katıldı. 

Karadağ, “Göreve geldiğimiz günden itibaren gerçekleştirmiş olduğumuz istişare toplantılarımızın meyvelerini almaya devam ediyoruz. Teşkilatlarımızdaki sandık kurulu üyelerimizden tutun mahalle teşkilatlarımıza, ilçe kademelerimize, il kademelerimize ve genel merkezimize kadar oluşan teşkilatlarımız ile uyumlu, birlik ve beraberlik olgusu içinde partimizin ilke ve hedefleri doğrultusunda ilerliyoruz” dedi.

Çorum Teşkilatı’nın Genel Merkez nezdinde 81 ilde örnek model gösterildiğini belirten Karadağ, açıklamasına şu şekilde devam etti:

“Ülkemiz ve milletimiz için il ve ilçe teşkilatları olarak üzerimize düşen görev arı gibi çalışmaktır. En son gerçekleştirdiğimiz ilçe başkanları toplantısı neticesinde teşkilatlarımızın yaptığı üye güncellemeleri, sandık çalışmaları, mahalle teşkilatlarımızın oluşumları ve referandum hazırlıkları istenilen düzeyde tamamlanmıştır. Aralık ayı çalışmalarımız kapsamında çorum teşkilatımız genel merkez nezdinde 81 ilde örnek model olarak teşkilatlara sunulmuştur. Bu nedenle siz değerli ilçe başkanlarımıza ve teşkilatlarımıza özverili çalışmalarınız nedeniyle teşekkür ediyorum.

Siyasi Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi biz Yeni Türkiye derken, Yeni Anayasa derken ve Başkanlık Sistemi derken, milletimiz için sadece Güçlü ve Büyük Türkiye hayalimiz var. Türkiye’miz geleceği açısından son derece önemli olan referandum sürecine girmiştir, seçim çalışmalarında lokomotif görev üstlenecek olan, İl ve İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığı çalışmalarını tamamladık. İl Başkan Yardımcısı Eyüp Arslan Başkanlığı’nda kurulan SKM Başkanlığı referandum çalışmalarının ana merkezi konumunda olacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın nasıl çalıştığını, çabaladığını hepimiz görüyoruz. Kahraman milletimizin talebi, kendi iradesine dayanan ve ülkemizin yarınlarını güvence altına alan yeni bir anayasadır. Bu ülkede 15 yılda yapılan çalışmaları, referandum başarısıyla taçlandırmalıyız. Teşkilat olarak tam bir uyum ve disiplin içinde çalışacağız,  kapı kapı dolaşacağız, ev ziyaretleri yapacağız, elini sıkmadığımız, hasbihal etmediğimiz bir kardeşimiz kalmayıncaya kadar birlikte çalışacağız ve referandumdan inşallah zaferle çıkacağız.”

(Haber Merkezi)

Son Güncelleme: 20.01.2017 23:00