02 Şubat 2014 Pazar 20:41
Çorum standında ziyaretçi rekoru
Her yıl stant açılan fuarda bul yıl özellikle beldeler klasmanında en çok ziyaret edilen stantların başında Çorum standı yer alıyor. İlk iki günü turizm sektörü temsilcilerine ve katılımcılara açık olan fuarın üçüncü gününde halka açılması ile birlikte Çorum’u merak eden ve tatil planlarında Çorum’a da yer vermek isteyenler, Çorum standından ön bilgiler alarak gezilecek ve görülecek yerler ile doğal zenginliklerini tanımaya çalışıyorlar. Ziyaret yoğunluğunun bir başka nedeni ise her zaman olduğu gibi ziyaretçilere sıcak leblebi ikram edilmesi. Çorum Leblebisi dağıtımı yapılan zamanlarda stantta izdiham had safhaya ulaşıyor.

Çorum standını ziyaret edenler arasında, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Eski Şanlıurfa Belediye Başkanı ve 20. dönem Milletvekili Halil Çelik, CHP İstanbul Milletvekili ve DİSK eski Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığından İdari ve Mali İşler Başkanı Ercan Ayılgan, TGF Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ali Baysal ve Mali Müşavir Süleyman Özmen, Turist Rehberi Victoria Mania da yer aldı.

FUAR’DA LEBLEBİ SATIŞI


Turizm Fuarlarında Çorum Valiliği ve Çorum Belediyesi tarafından ortaklaşa açılan Çorum stantlarında geçmiş yıllarda da Çorum ile özdeşleşen leblebi dağıtımı yapılırken, Çorum Leblebisinden tatma fırsatı bulan ziyaretçiler, leblebi satın almak istediklerinde bu imkanı bulamıyorlardı.

Çorum stantlarında büyük bir eksiklik olan leblebi satış reyonu olmaması bu yıl Karakuş Leblebi Sahibi Lütfi Karakuş’ un destekleri ile giderildi. Leblebi satın almak isteyen ziyaretçiler Karakuş Leblebi Satış reyonu önünde uzun kuyruklar oluşturdu. (ÇORUM HABER)
Son Güncelleme: 02.02.2014 20:42