“Çorum referandumdan alnının akıyla çıkacak”

AK Parti Çorum teşkilat yöneticileri Genel Merkezde düzenlenen toplantıda Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ile biraraya geldi. Referandum öncesi çalışmaların ele alınarak istişare yapılan toplantıda Teşkilat Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Sorumlusu Hacı Turan ile Teşkilat Başkan Yardımcısı Çorum eski Milletvekili Murat Yıldırım  da hazır bulundu.

Güncel 09.02.2017, 19:35
1028
“Çorum referandumdan alnının akıyla çıkacak”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ve Çorum teşkilatlarına yaptıkları başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum teşkilat yöneticileri, Ak Parti Genel Merkez’ini ziyaret etti. Ziyaret esnasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ile bir değerlendirme toplantısı da gerçekleştirildi.

Mustafa Ataş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Teşkilat Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Sorumlusu Hacı Turan, Teşkilat Başkan Yardımcısı Çorum eski Milletvekili Murat Yıldırım, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Köse, Çorum İl Yönetim ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş yaptığı konuşmada Nisan ayında yapılacak anayasa değişikliğine ilişkin halk oylamasının Türkiye’nin son 100 yıldaki en büyük projesi olduğunu kaydetti.

“Bu anayasa değişikliği Türkiye’nin istiklalidir, istikbalidir ve istikrarıdır.” diyen Mustafa Ataş, sözlerine şöyle devam etti: “Anayasa değişikliğini istemeyenlerin neden istemediklerini çok iyi biliyorsunuz. İktidarda olmasalar da onların zihniyetindeki vesayet odakları istedikleri gibi, istedikleri noktada müdahale ettiriyorlardı. Bu bitiyor ve vesayet sistemi tarihe karışacağı için rahatsızlar, bundan dolayı istemiyorlar. Biz de inanıyoruz ki milletimiz 11 seçimde nasıl bir cevap verdiyse, yapılacak olan halk oylamasında da en güzel cevabı verecek inşallah. Biz bugüne kadar milletimizi aldatmadık, yanıltmadık. Ne söylediysek onu yaptık. Neyi vadettiysek yaptık, yerelde de genelde de. Millete karşı alnımız ak, başımız dik siyaset yapmaya devam ediyoruz. Eskiden milletvekilleri insanların içine çıkamazdı, şimdi biz insanların içinden çıkmıyoruz. Gönül rahatlığıyla siyaset yapmayı, kadrolarımıza yaşatıyoruz hem de biz yaşıyoruz.

Ulaşmadığımız yer bizim değildir anlayışıyla hareket edeceğiz. Gitmediğimiz kapısını çalmadığımız elini sıkmadığımız seçmen kalmayacak. İl başkanlıklarımız kadın kollarımız gençlik kollarımız ilçe başkanlıklarımız mahalle teşkilatlarımız dört bir koldan gecemizi gündüzümüze katarak hiç kimseyi ötekileştirmeden hiçbir ayrım yapmadan mesajımızı herkese ulaştırmaya gayret edeceğiz. Allah’ın ayrım yapmadığı bir yerde bizim ayrım yapmaya hakkımız yok. Herkese aynı şekilde ulaşacağız. Allah yolumuzu yolunuzu açık etsin, bu güzel ziyaretinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, hepinizi Allaha emanet ediyorum.”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ataş’ın konuşmasından ardından Teşkilat Başkan Yardımcısı Çorum eski Milletvekili Murat Yıldırım da “Teşkilatları böyle bir arada görmek bizi memnun etmiştir. Ben inanıyorum ki Çorum Teşkilatı referandumda da %70 üzerinde oy alacak diri ve çalışkan bir ekiptir. Ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Teşkilat Başkan Yardımcısı ve 3. Bölge Sorumlusu Hacı Turan ise konuşmasında “Ana kademe, Merkez ilçe, Kadın kolları, Gençlik kolları ve İlçe teşkilatlarımızı bir arada görüyoruz. Çorum da güzel bir birliktelik var. Teşkilat Başkan Yardımcımız Murat Yıldırım ve Milletvekillerimizde ellerinden gelen desteği Çorum Teşkilatımıza veriyor. Çorum Teşkilatının çalışmalarından çok memnunuz” görüşüne yer verdi.

AK Parti Genel Merkezi’ndeki toplantıda İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Çorum’da teşkilatların durumuyla ilgili bilgi vererek, referandum çalışmalarına başladıklarını söyledi. Mehmet Karadağ, “Çorum’da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüp, gitmediğimiz, kapısını çalmadığımız elini sıkmadığımız seçmen kalmayacak, referandum seçimlerinden alnımızın akıyla çıkacağız” diye konuştu.

(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
27°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@