“Çorum özlediği hizmetlere kavuşacak”

Çorum’da 30 Mart seçimlerine son sürat hazırlanan CHP Belediye Başkan adayı Kenan Nuhut, Ankara yolu üzerinde bulunan sanayi tesislerini gezdi.

Güncel 26.03.2014, 22:30 26.03.2014, 23:38
1183
“Çorum özlediği hizmetlere kavuşacak”

Çorum’da 30 Mart seçimlerine son sürat hazırlanan CHP Belediye Başkan adayı Kenan Nuhut, Ankara yolu üzerinde bulunan sanayi tesislerini gezdi.

CHP Belediye Başkan Adayı Nuhut’a gezide CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, CHP İl Başkan Yardımcısı Uysal Bekâr, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Rıza Suludere, parti yöneticileri ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.

Ankara yolundaki Olmuksan’da (ÇOPİKAS) yönetici ve çalışanlarla biraraya gelen CHP heyeti büyük ilgi gördü. Ziyarette konuşan Milletvekili Köse, seçim gezileri kapsamında Ankara yolu üzerinde bulunan sanayi tesislerini ziyaret ettiklerini dile getirerek Çorum sanayisinin ülke ekonomisine katkısını anlattı.

Seçime az bir süre kaldığını belirterek bugüne kadar kimsenin kalbini kırmadıklarını, seçilmesi halinde Kenan Nuhut’un da kimsenin kalbini kırmayacağını belirten Tufan Köse, “Çorum Belediyesi’ne gelen 237 bin Çorumlunun hepsinin merdivenlerden inerken yüzleri gülecek bu birinci sözümüz. Asla ve asla biz oy vermiş ya da vermemiş ayırımı yapmayacağız. 14 mahalle de bizim. Biz diğer siyasi partilerde belediye başkan adaylığında yarışan adaylara da başarılar diliyoruz. Gönlümüz istiyor ki 30 yıllık devlet tecrübesi ve siyasi tecrübesi olan Kenan Nuhut’un Çorum’a çok büyük katkılar sağlayacağının bilincindeyiz” dedi.

Olmuksan’da konuşan CHP Belediye Başkan Adayı Nuhut da eski bilinen adıyla ÇOPİKAS’ın ülke ve Çorum ekonomisine büyük katkılar sağladığına değinerek yönetici ve çalışanlarını kutladı. Çorum’da 620’nin üzerinde fabrika bulunduğunu belirten Nuhut, “Çorum’da 620’nin üzerinde fabrika olması Çorum’un ülke ekonomisine büyük katkılar sağladığının en büyük göstergesidir. Buna rağmen Çorum’un hak ettiği hizmeti almadığını gözlemliyoruz. İnşallah 31 Mart’tan itibaren Çorum özlediğimiz şehirciliğe kavuşacak. Seçim yarışımız devam ediyor. Bu seçim çalışmaları dönemecini biz hiç kimseyle tartışmadan, bütünleşmek suretiyle yürüttük. İnşallah Pazar günü de seçim sandıklarına sağlıklı bir şekilde gideceğiz. Biz dün esnaflarımızla birlikteydik bugün ise sanayicilerimiz ile birlikteyiz. Çorum’da bir ortak aklın oluştuğunu görüyoruz. Mutlaka Çorum’u bir araya getirecek, herkesi kucaklayan, modern bir belediyeciliği, şeffaf bir belediyeyi ihdas edecek bir yönetime ihtiyaç olduğu ortadadır. Bize gösterilen teveccüh 30 Mart’ta sandığa yansıyacaktır” diye konuştu.Seçildikten sonra 31 Mart’tan itibaren yoğun bir tempoda çalışmayı sürdüreceklerini söyleyen Kenan Nuhut, “Çünkü Çorum’un kaybedecek vakti kalmamıştır. Hep birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kapılarını herkese açan, hesap verebilir bir belediyecilik anlayışıyla herkesi kabul eden, herkesin derdini dinleyen yeni bir yönetim anlayışıyla biz halkımızın karşısına çıkacağız. Biz 30 Mart’a kadar CHP rozetini taşıyacağız ve 31 Mart’tan itibaren de rozeti bir kenara bırakacak ve herkesin belediye başkanı olacağım. 14 mahallemizin hepsine eşit hizmet götüreceğim” şeklinde konuştu.

Ziyarette CHP Heyeti fabrika yelekleri giyerek, işçiler ile birlikte yemek sırasına girip, öğle yemeğini birlikte yediler. Fabrika çalışanları kendileri gibi yemek sırasına giren ve fabrika kıyafetleri giyen CHP heyetine büyük sevgi gösterisinde bulunarak, seçimde başarılar diledi.
(Volkan SINAYUÇ)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
26°
açık
banner303
Namaz Vakti 07 Ağustos 2020
İmsak 03:56
Güneş 05:36
Öğle 12:51
İkindi 16:43
Akşam 19:56
Yatsı 21:29

Gelişmelerden Haberdar Olun

@