“Çorum mutfağı geniş bir yelpazeye sahip”

Vali Sabri Başköy, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Ethem Aykut Yenice ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Güncel 04.04.2014, 23:18 04.04.2014, 23:18
1111
“Çorum mutfağı geniş bir yelpazeye sahip”

Vali Sabri Başköy, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Ethem Aykut Yenice ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Ziyarette, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Başkan Vekili ve İstanbul Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Sait Karabağlı, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Denetleme Kurulu Başkanı ve Tekirdağ Lokantacılar Odası Başkanı Lütfi Çebi, Çorum Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı İsmet Çıtak ile yönetim kurulu üyeleri Kemal Sakallı, Ayşe Çilingir, Zafer Kalem, Turgay Karaca, Ferhat Bülbül ve Mustafa Çilingir de yer aldı.

Çorum Lokantacılar Esnaf Odası seçimleri kapsamında ilimize geldiklerini ifade eden Genel Başkan Yenice, "Esnaf odalarında seçimler Mart ayı itibarı ile sona erdi. Bu kapsamda tüm illerimizi ziyaret etmeye çalışıyoruz. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliklerinde Mayıs ayında, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu'nda ise Haziran ayında yapılacak seçimlerle 4 yıllık yeni yönetim kurulları belirlenecek” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Başköy, "Çorum mutfağı geleneksel olarak geniş bir yelpazeye sahiptir. Çorum ve ülkemiz mutfağının daha fazla ön plana çıkarılması ve gelecek kuşaklara aktarılması için Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu'nun gayretleri önemlidir” diyerek, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice ile Çorum Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı İsmet Çıtak ve yeni yönetim kurulunu tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.
(Taner ŞİMŞEK)


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
13°
parçalı az bulutlu
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@