Çorum MİSİAD’a Genel Merkez’den takdir belgesi

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) Genel Merkezi, 2016 yılı faaliyetleri kapsamında Çorum Şubesi’ni başarılı çalışmalarından dolayı takdir belgesi ile onurlandırdı.

Güncel 10.02.2017, 23:21
810
Çorum MİSİAD’a Genel Merkez’den takdir belgesi

MİSİAD Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel, Genel Başkan Vekili Altuğ Çankaya, Divan Kurulu Üyesi Mustafa İltekin, bazı illerin şube başkanları ve yöneticilerinin yanı sıra Çorum MİSİAD Şube Başkanı Selahattin Ezer, yönetim kurulu üyeleri Ali Akcan ve Mustafa Şimşek ile Sungurlu eski Belediye Başkanı Fevzi Örslü hazır bulundu.

ÖNCEL’DEN ÇORUM ŞUBESİ’NE ÖVGÜ

Törende konuşan Genel Başkan Feridun Öncel, Çorum MİSİAD’ın başarılı çalışmalarının devamını dileyerek, MİSİAD ailesinin dünyanın dört bir yanında, dürüst, namuslu başarılı iş adamı ve sanayicileri çatısı altında toplayarak ülkemize katma değer ve istihdam kazandırmaya devam ettiğini söyledi.

Bu anlayışla Çorum Şubesi’nin derneklerinin lokomotif şubelerinden biri olduğunu dile getiren Öncel, “Şube başkanımızın nezdinde Çorum şube yönetim kurulunu başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

“BU ÖDÜL ÇORUM ŞUBEMİZİN BAŞARI ÇITASINI DAHA DA YÜKSELTECEK”

Çorum Şube Başkanı Selahattin Ezer ise bu başarının yönetim kurulu arkadaşlarının emek ve katkılarıyla sağlandığını belirterek, “Bu ödülü tüm arkadaşlarım adına alıyorum. Sayın Genel Başkanımızın takdirini kazanmak benim için en büyük ödüldür. Bu çatı altında bulunmaktan gururluyum ve bu ödül Çorum şubemizin başarı çıtasını daha da yükseltecek, her zaman olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımız artarak devam edecektir” diye konuştu.

Konuşmaların ardından MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel, takdir belgesini Çorum Şube Başkanı Selahattin Ezer’e verdi. (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
37°
açık
banner303

Gelişmelerden Haberdar Olun

@