“Çorum için yapılacak tüm olumlu işlerin yanındayız”

Çorum’un tanıtımına ve Çorum dışında ilin tanıtımına en büyük katkıyı basının sağladığına değinen Başaranhıncal, gazetecilerin sorunlarının oluşturulacak olan projelerle çözüme kavuşturulabileceğini vurguladı. Herkesin ortak paydasının Çorum olduğunu belirten Başaranhıncal, Çorum için yapılacak tüm olumlu işlerin her zaman yanında olacaklarını ifade etti.

Güncel 28.12.2014, 23:59 29.12.2014, 00:00
973
“Çorum için yapılacak tüm olumlu işlerin yanındayız”
Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal’ın ve dernek yönetiminin katılımı ile dayanışmayı, birlik ve beraberliği sağlamak amacı ile kahvaltılı toplantı düzenledi.
Geçtiğimiz Cumartesi günü Vanelli Pastanesi’nde düzenlenen toplantıda basının ve Çorum’un sorunları istişare edildi.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, organizasyonların en güzel tarafının istişare etmek, istişarenin de en güzel yönünün yanlış yapmanın önüne geçmek olduğunu belirterek, sorunların çözümüne birlik ve beraberlik içerisinde fikir alış verişleri ile daha kolay çözüm bulunabileceğini söyledi.

“EML YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA HAZIR”
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Organize Sanayi Bölgesi’nde yapımı devam eden Endüstri Meslek Lisesi’nin inşaatının kabasının bitirildiğini belirterek, önümüzdeki yıl eğitim öğretime başlanabileceğini söyledi.
Başaranhıncal, “Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Endüstri Meslek Lisesi’nin kabası bitirildi. Sadece içinin tefrişatı ve teslim alınması kaldı. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında faaliyete geçecek. Şubat-Mart gibi açılışı yapılabilir” diye konuştu.

“TSO KALİTESİZ HİÇBİR İŞİN ALTINA İMZA ATMADI”
Ticaret ve Sanayi Odası olarak Çorum’un faydasına olan tüm projelerin yanında yer aldıklarına değinen Başaranhıncal, Şimdiye kadar kalitesiz hiçbir işin altına imza atmadık. Çorum’un tanıtımına yönelik çalışmalara da katkıda bulunduk. Çorum günleri muazzam bir tanıtım. Ancak profesyonel anlamda yapılmalıdır. Biz her türlü tanıtım çalışmasına destek veririz” dedi.

“NİYETİMİZ 2015’TE EN AZINDAN HİZMETİMİZİ ORAYA GÖTÜRMEKTİR”
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, TSO’nun yeni hizmet binası inşaatına ilişkin soruları da yanıtlayarak, inşaatın devam ettiğini ve inşaat komisyonunun planlamasına göre devam ettiğini niyetlerinin 2015 yılında en azından hizmeti oraya götürmek olduğunu söyledi.

“GAZETECİLERİN İSTİŞARE TOPLANTILARI DEVAM EDECEK”
Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Birkan Demirci, dernek olarak istişare yapmak ve sorunları paylaşarak fikir alışverişinde bulunmak, birlik ve beraberliği sağlamak amacı ile bu tür toplantılar düzenlediklerini belirterek, toplantıların basın mensupları için de oldukça yararlı olduğunu söyledi.
Demirci, gazetecilerin sorunlarının, gazetecilerden beklentilerin bu tür toplantılar ile ortaya konulacağını dile getirerek, fikir alışverişleri ile de bu sorunlara ve beklentilere cevap bulunabileceğinin altını çizdi.
(ÇORUM HABER)
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
30°
açık
banner303
Namaz Vakti 27 Eylül 2020
İmsak 05:02
Güneş 06:26
Öğle 12:36
İkindi 15:57
Akşam 18:37
Yatsı 19:55

Gelişmelerden Haberdar Olun

@