"Çorum için birlikte çalışacağız"

Vali Mustafa Çiftçi, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB)’a iade-i ziyarette bulundu.

Güncel 06.12.2018, 14:29 06.12.2018, 14:39
426
"Çorum için birlikte çalışacağız"

Son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Çorum Valisi olarak atanan Mustafa Çiftçi’ye ÇESOB Başkanı Recep Gür beraberinde Birlik Yönetim Kurulu üyeleri ve esnaf odası başkanları ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu.

Vali Mustafa ÇiftçideÇESOB Başkanı Recep Gür’e iade-i ziyarette bulundu.Başkan Gür’ün ziyareti veilgisi için teşekkür eden Vali Çiftçi, “Esnaf ve sanatkarların da el birliği ile Çorum için hep birlikte çalışacağız.Biz, halkın hizmetkarlarıyız. Halkımızve esnafımız memnun olursa Hak da bizden memnun olur” dedi.

ÇESOB Başkanı Recep Gür de,Vali Çiftçi’ye esnaf ve sanatkarlara verdiği önem için teşekkür etti. Gür, “Sayın Valimizin Çorum’da çok güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Kendisine görevinde üstün başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ziyarette esnaf odası başkanlarının sorunlarını da dinleyen Mustafa Çiftçi, ayrıca Birlik personelleri ve Oda Genel Sekreterleri ile de selamlaşarak, kendileriyle sohbet etti.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin ÇESOB Başkanı Recep Gür’ü ziyaretinde Birlik Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyeleri ile İl ve İlçe Esnaf Odası Başkanları da hazır bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner255
banner133
12°
açık
banner303
banner364

Gelişmelerden Haberdar Olun

@