21 Şubat 2014 Cuma 02:06
“Çorum için 24 saat çalışmaya hazırım”
Daşdan’a esnaf ziyaretinde MHP İl Başkanı İsmail Lek, Merkez İlçe Başkanı Zeki Aşkın, Belediye Meclisi ve İl genel Meclisi Adayları ile partililer eşlik etti.

Bahabey Caddesi esnafları ile bir süre sohbette bulunan ve 30 Mart seçimlerinde destek isteyen Ercan Daşdan, Belediye Meclisi’nde en çok esnafın kendi ekibinde bulunduğunu belirterek, başkan seçilmesi halinde esnafın önünü açmak için çalışacağını söyledi.

Daşdan, “Adayları sorun, soruşturun. Hangi aday milletin parasına sahip çıkabilir, hangisi görevini en iyi yapar diyorlarsa ona oy verin. Ayrıca adaylar arasında en genci benim. Gece gündüz koşturmaya, Çorum için çalışmaya hazırım. Ben kendime güveniyorum, bu güce sahibim” şeklinde konuştu.

Özdoğanlar Kavşağı yakınlarında basın mensuplarına açıklamada bulunan Daşdan, Çorum’un birlik ve beraberliğe ihtiyacının olduğunu vurguladı. Ercan Daşdan, “Çorum’un tüm vatandaşlarına eşit mesafedeyim. Her mahalleye çok rahat girebiliyor, insanlarla kucaklaşabiliyorum. Seçimlerde vatandaşların bizi destekleyeceğini söylemesi ve partimize olan ilgisi de bizi çok sevindiriyor. Bizim billboardlarımız, afişlerimiz yok. Biz vatandaşlarla kucaklaşarak seçim çalışmamızı sürdürüyoruz. Memleket için inşallah hayırlısı olur” diyerek 30 Mart seçimleri için Çorumlulardan destek istedi.

(Onur MÜLAZIM)
Son Güncelleme: 21.02.2014 02:08