Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

01 Nisan 2018 Pazar 20:27
Çorum'dan kısa kısa...

SOL AYAĞINA PULLUK DÜŞTÜ

Çorum’da bir kişi ayağına pulluk düşmesi sonucu yaralandı.

Alınan bilgiye göre Sungurlu’nun Kavşut köyünde ikamet eden M.K (16) isimli şahıs kendilerine ait bahçede pulluk diye tabir edilen tarım aletini söktüğü esnada pulluğun sol ayağına düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı

Yaralı genç, kendi imkanları ile Sungurlu Devlet Hastanesi’ne giderek tedavisinin ardından taburcu edildi. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

KAYGAN YOLDA KAZA GEÇİRDİ

Çorum’da bir otomobil kaygan yol nedeniyle kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre H.D (69) yönetimindeki otomobil ile Dayancık Köyü istikametinden Akçakoyunlu Köyü istikametine doğru seyir halindeyken havanın yağışlı ve yolun kaygan olması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan toprak birikintisine çarparak kaza yaptı.

Kazada araç sürücüsü ile birlikte otomobilde yolcu olarak bulunan H.D (69) ve E.D (67) isimli şahıslar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralanan şahıslar Sungurlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

KAMYONA ÇARPTI

Çorum’da bir çekici önündeki kamyona arkadan çarparak kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre B.D (26) yönetimindeki çekici Samsun istikametinden Çorum istikametine doğru seyir halindeyken Samsun-Çorum karayolunun 15'inci kilometresi merkeze bağlı Atçalı köyü mevkiinde dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek aynı istikamete önünde seyir halinde bulunan K.Y (65) yönetimindeki kamyona arkadan çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada kamyon sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanarak Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisinin tamamlanmasına müteakip taburcu edildi. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

BARİYERE ÇARPTI

Çorum’da bir otomobil bariyere çarpınca sürücü yaralandı.

Alınan bilgiye göre S.Ç yönetimindeki otomobil ile Amasya istikametinden Çorum istikametine doğru seyir halindeyken Amasya Çorum Karayolunun 33'üncü kilometresi Mecitözü Pınarbaşı köyü mevkiinde, havanın yağışlı ve yolun kaygan olması nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sol tarafında bulunan bariyerlere çarptı.

Kazada hayati tehlike olmayacak şekilde yaralanan sürücü sevk edildiği Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

OTOMOBİL TAKLA ATTI: 5 YARALI

Çorum’da bir otomobilin takla atması sonucu 5 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre B.K (30) yönetimindeki otomobil Sungurlu istikametinden İnegazili köyü istikametine seyir halinde iken Bozyayla köyü yol ayırımına geldiğinde aracın sol ön tekerleğinin patlaması nedeniyle araç sağ tarafına doğru takla atarak kaza geçirdi.

Kazada araç sürücüsü ile birlikte araç içinde yolcu olarak bulunan Z.K. (51), M.V.K (7), A.K (4) ve A.M.K (4) isimli kişiler yaralanandı. 112 acil servis ile Sungurlu Devlet Hastanesi’ne sevk edilen yaralılardan A.K isimli çocuğun hayati tehlikesi olması nedeniyle Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

(Volkan SINAYUÇ)