Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

14 Mart 2018 Çarşamba 21:32
Çorum'dan kısa kısa...

MADENDE KAZA

Çorum’da bir maden ocağında meydana gelen kazada bir işçi yaralandı.

Alınan bilgiye göre Dodurga’nın Alpagut Beldesi’nde faaliyet gösteren bir maden ocağında çalışan A.A. (35) isimli işçi yer altında kazı yaptığı esnada tavandan düşen taş parçasının sağ eline değmesi neticesinde hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı işçi Dodurga Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek ayakta yapılan tedavisine müteakip taburcu edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

YAŞLI ADAM KAYBOLDU

Çorum’da bir kadın kayboldu.

Alınan bilgiye göre Çorum’un Ortaköy İlçesi Kızılhamza Köyü’nde ikamet eden H.İ.T (71) yaşındaki kişi İlçe Jandarma Komutanlığı’na başvurarak eşi Z.T (52) ile aralarında çıkan tartışma sonucu eşinin evi terkettiğini ancak aramalarına rağmen kendisinden bir haber alamadığını bildirdi.

Yaşlı adamın müracaatı üzerine Z.T isimli kadının kayıp sistemine girildiği, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla kadının bulunması için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

(Volkan SINAYUÇ)

KENE İLACI İÇEN ÇOCUK ZEHİRLENDİ

Çorum’da kene ilacı içen çocuk zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Olay, merkeze bağlı Bozboğa Köyü’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, R.S. (14) adlı kız çocuğu evlerinde bulunan kene ilacını içti. Bir süre sonra rahatsızlanan talihsiz çocuk ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi alındı. (İHA)

Son Güncelleme: 14.03.2018 21:00