Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

13 Eylül 2017 Çarşamba 01:07
Çorum'dan kısa kısa...

MISIR BİÇME MAKİNESİNE AYAĞINA SOKUNCA YARALANDI

Çorum’un Ortaköy İlçesi’nde bir kişi mısır biçme makinesine ayağını sokunca yaralandı.

Alınan bilgiye göre Ortaköy’ün İncesu Köyü’nde ikamet eden K.A (49) isimli kişi tarlada mısır biçme makinesi ile çalıştığı esnada makinenin ağzına sıkışan otları çıkartmak için ayağı ile otlara bastırdığında makinenin pervane kısmının şahsın bileğine çarpması sonucu sağ ayak bileği kısmından yaralandı.

Yaralı sevk edildiği Ortaköy Devlet Hastanesi’nde tedavisinin tamamlanmasını müteakip taburcu edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet savcısının talimatıyla tahkikata başlandığı öğrenildi.

EŞEKTEN DÜŞEN KİŞİ YARALANDI

Çorum’da eşekten düşen bir kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre Bayat’ın Ahacık Köyü’nde ikamet eden İ.D. (55) isimli kişi eşekten düşerek Bayat Devlet Hastanesi’ne müracaat etti. Bayat İlçe Jandarma Komutanlığı’na olayla ilgili bilgi verilince yapılan araştırmada yaralı şahsın eşeği ile köy içerisinde çalışmaya gittiği esnada bir anlık dalgınlığı neticesinde dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu kafa kısmından hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandığı belirlendi. Şahıs Bayat Devlet Hastanesi’nde tedavisinin tamamlanmasını ardından taburcu edildi.

OTOMOBİL DEVRİLDİ

Çorum’un Osmancık İlçesi’nde meydana gelen kazada bir kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre T.M.(54) isimli şahıs otomobili ile Tosya istikametinden Osmancık istikametine seyir halinde iken Osmancık-Baldıran köyü mevkiine geldiği esnada tedbirsizlik ve dikkatsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan şarampole girdi. Kazada araç sürücüsü hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanarak Osmancık Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Öte yandan Çorum’da Mimar Sinan Mahallesi’nde meydana gelen kazada R.Ü (50) yönetimindeki 19 KN 704 plakalı araç seyir halinde iken 19 KS 907 plakalı aracın ön kısmına çarptıktan sonra bahçe duvarına çarparak durdu. Kazada A.G. (24) ve S.G. (22) yaralandı.

MOTOSİKLET İLE KAMYONET ÇARPIŞTI: 1 YARALI

Çorum’un Laçin İlçesi’nde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre önceki gün C.K.(20) isimli kişi yönetimindeki motosiklet, Laçin’ istikametinden Laçin-Gözübüyük köyü istikametine seyir halinde iken Gözübüyük köyü mevkiine geldiği esnada tedbirsizlik ve dikkatsizlik nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek karşı istikametten gelmekte olan Ş.K.(49) yönetimindeki kamyonet ile çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü C.K hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanarak Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatıyla tahkikata başlandığı açıklandı.