Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

19 Mayıs 2019 Pazar 21:59
Çorum'dan kısa kısa...

FARE ZEHRİNİ TOPRAĞA GÖMERKEN ZEHİRLENDİ

Çorum’da bir kişi fare zehrini toprağa gömerken zehirlendi.

Alınan bilgiye göre Sungurlu’ya bağlı Beşkız Köyü’nde ikamet eden N.K (49) isimli kişi evinin bahçesinde fare zehrini toprağın altına saklamaya çalıştığı esnada yüzüne gelen fare zehri nedeni ile zehirlenerek Sungurlu Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Hayati tehlikesi bulunmayan şahıs tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

SPİRAL TAŞIYLA ELİNİ YARALADI

Çorum’da bir kişi spiral makinesi ile çalışırken elinden yaralandı.

Alınan bilgiye göre Çorum Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir işyerinde çalışan A.K (38) isimli kişi spiral makinası ile çalıştığı sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedence spiral taşının sol eline gelmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı olarak Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilen işçi tedavisinin ardından taburcu edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

Öte yandan Kargı’nın Akkise Köyü’nde ikamet eden O.S (36) isimli kişi de evinin önünde spiral makinası ile çalıştığı esnada makinenin diz bölgesine gelmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanarak Kargı Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalesinin ardından ileri tetkik ve tedavi amacıyla Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

MOTOSİKLETİNİ ÜZERİNE DÜŞÜRDÜ

Çorum’da bir kişi motosikletin üzerine düşmesi sonucu yaralandı.

Alınan bilgiye göre Bahçelievler Mahallesi’nde yaşanan olayda N.B isimli kişi kendisine ait motosikletini merdivenlerden çıkarmaya çalışırken yaralandı.

Motosikletin üzerine düşmesi sonucu hayati tehlike olmayacak şekilde yaralanan şahıs Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından taburcu edildi.

GÖRME ENGELLİ KADIN YERE DÜŞÜP YARALANDI

Çorum’da görme engelli bir kadın yere düşerek yaralandı.

Alınan bilgiye göre Kargı’nın Gökçedoğan Köyü’nde ikamet eden H.A (46) isimli görme engelli kadın kendisine ait evin önünde yürüdüğü sırada dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kadın Kargı Devlet Hastanesi’ndeki tedavisine müteakip taburcu edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

Öte yandan Gülabibey Mahallesi’nde A.C.G. isimli kişi tuttuğu orucun etkisiyle başının dönmesi sonucu; Üçtutlar Mahallesi’nde E.G isimli kişi kullandığı elektrikli bisikletten düşmesi sonucu; Ortaköy Aşdağul’da H.Ş (56) isimli kadın yolda yürüdüğü sırada başının dönerek dengesini kaybederek düşmesi sonucu ve Bahçelievler Mahallesi’nde M.Ç isimli kişinin kullandığı elektrikli bisikletin devrilmesi sonucu sürücü ve A.Ç isimli eşi yaralanarak hastanede tedavilerinin ardından taburcu edildi.

(Haber Merkezi)