Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

21 Nisan 2019 Pazar 20:50
Çorum'dan kısa kısa...

DÜŞEREK YARALANDILAR

Çorum merkez ve ilçelerinde çok sayıda kişi düşerek yaralandı.

Alınan bilgiye göre İskilip Aluç Köyü’nde ikamet eden H.A (59) isimli kişi kendisine ait ahırın duvarını tamir ettiği sırada dengesini kaybederek 1,5 metre yükseklikten toprak zemine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı kişi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.

Çorum’un Mecitözü İlçesi’ne bağlı Işıklı Köyü’nde ikamet eden K.D (54) isimli kişi ise evinin çatısının tamiratını yaptığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik neticesinde yükseklikten düşerek yaralandı. Mecitözü Devlet Hastanesi’ne kaldırılan şahıs tedavisinin ardından taburcu edildi.

Osmancık’ın Çiftlikler Mahallesi’nde ise M.E isimli kişi anten düzeltmek için merdivenle çıktığı çatı katından indiği sırada başına kiremit parçası düşmesi neticesinde yaralandı.

Çorum Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir işyerinde çalışan E.G (41) isimli kadın da çalıştığı sırada dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu yaralandı.

ELİNİ KESTİRDİ

Çorum’da bir işçi elini makineye kaptırarak, diğer bir işçi ise kestirerek yaralandı.

Alınan bilgiye göre merkeze bağlı Karapınar Köyü’nde çalışan M.A (34) isimli işçi yem karma makinesine parmağını kaptırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı işçi sevk edildiği Çorum Göğüs Hastanesi’nde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi.

Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir işyerinde çalışan E.Y (229) isimli işçi ise çalıştığı sırada parmağını demir parçasına sıkıştırması sonucu yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisine müteakip taburcu edildi.

OSB’deki diğer bir kazada ise Ö.E (41) isimli işçi maket bıçağı ile temizlik yaptığı esnada parmağını kesmesi sonucu yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi edildi.

(Haber Merkezi)