Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

02 Ekim 2017 Pazartesi 23:09
Çorum'dan kısa kısa...

DİREKSİYON BAŞINDA KRİZ GEÇİREN SÜRÜCÜ KAZA YAPTI

Çorum’da direksiyon başında sara krizi geçiren bir sürücü kaza geçirdi.

Edinilen bilgiye göre T.Ü. (40) isimli sürücü motosikleti ile Kargı’nın Çukuralan köyünün içerisinden Kargı-Sinop karayoluna çıktığı esnada sara nöbeti geçirmeye başladı. Bu sırada yoldan çıkan motosiklet yolun sağ tarafına devrildi.

Hayati tehlike olmayacak şekilde yaralanan sürücü Kargı Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Motosikletin plakası ve ruhsatı olmadığı için de sürücüye 1969 lira para cezası verildi. Ayrıca olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla tahkikata başlandığı öğrenildi.

ENGELLİ GENÇ KIZ KAYBOLDU

Çorum’da engelli bir genç kız kayboldu.

Edinilen bilgiye göre Kargı’nın Göletdere Köyü’nde oturan akli dengesi genç kız ortadan kayboldu.

Jandarma’ya başvuran Y.G. isimli baba akli dengesi yerinde olmayan konuşma ve duyma engelli kızı H.G.’nin (46) sabah erken saatlerde evden ayrıldığını ve tüm aramalara rağmen bulamadığını bildirerek bulunması için müracaat yaptı.

Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla tahkikata başlandığı ve kayıp engelli kızın bulunması için araştırmalara başlandığı öğrenildi.

GAZDAN ETKİLENDİLER

Çorum’un İskilip İlçesi’nde bir işçi gazdan etkilenerek hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre İskilip’in Çomu Köyü’nde faaliyet gösteren bir işyerinde çalışan R.Y. ve C.Z. isimli kişiler havalandırma bölümünde gaz sızıntısı olduğundan dolayı sızıntıyı kesmek amacıyla nefeslik bölümüne baraj yaptıkları esnada hayati tehlikeleri olmayacak şekilde gazdan etkilendi.

İskilip Devlet Hastanesi’ne kaldırılan iki kişi tedavilerinin ardından ileri tetkik ve tedavi için Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla tahkikata başlandı.

(Volkan SINAYUÇ)