Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

14 Kasım 2018 Çarşamba 21:50
Çorum'dan kısa kısa...

AĞAÇTAN DÜŞÜP YARALANDI

Çorum’da bir kişi ağaçtan düşerek yaralandı.

Alınan bilgiye göre İskilip Yerliköy’de yaşanan olayda 43 yaşındaki M.Ş isimli kişi kendi evinin bahçesinde bulunan akasya ağacını budamak için ağaca çıktığı esnada bastığı dalın kırılması neticesinde düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı kişi Bayat Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

Öte yandan İskilip Dereseki Köyü’nde de M.K (58) isimli kişi Kargın mevkiinde ağaç kesimi yaptığı esnada odun parçasının yüzüne gelmesi neticesinde yaralanarak İskilip Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Yaralı kişi daha sonra Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

ODASINDA DÜŞEN KADIN YARALANDI

Çorum’da bir bakım merkezinde yaşayan kadın düşerek başından yaralandı.

Alınan bilgiye göre Sungurlu Cevheri Köyü’nde bulunan Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’nde tedavi gören S.Ş (57) isimli kadın kendi odasında ayakta hareket halinde olduğu esnada bir anlık dikkatsizliği nedeni ile dengesini kayıp ederek düşmesi sonucu kafasını televizyon ünitesine çarparak hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı kadın Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilerek tedavi altına alındı.

(Haber Merkezi)

banner155