Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

12 Temmuz 2018 Perşembe 00:08
Çorum'dan kısa kısa...

TARLAYA DEVRİLDİ

Çorum’da bir otomobil tarlaya devrildi.

Alınan bilgeye göre Alaca yolu üzerinde Eb.K (58) yönetimindeki otomobil, Çorum istikametine seyir halinde iken sürücünün dikkatsizliği nedeni ile yolun sağındaki tarlaya devrildi.

Kazada otomobil sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan Z.E (52), S.K (49) ve A.R.E. (55) isimli kişiler yaralanarak Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

İŞ KAZASINDA YARALANDILAR

Çorum merkezde 4 işyerinde yaşanan iş kazalarında 4 işçi yaralandı.

Alınan bilgiye göre Bahçelievler Mahallesi’nde bir işyerinde çalışan S.P isimli kişi kamyondan malzeme indirdiği sırada, malzemelerin ayağına düşmesi sonucu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandı.

Aynı mahallede bir inşaatta çalışan V.Ü isimli işçi de inşaatta çıktığı merdivenlerden düşerek Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ulukavak Mahallesi’nde bir işyerindeki kazada ise O.K isimli işçi işyerinde düşerek kafasını çarptığı hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Çepni Mahallesi Kerebigazi Sokak üzerindeki bir işyerinde çalışan H.K (21) isimli genç de çalışmış olduğu işyerinde el blendırının parmağına teması sonucu hafif şekilde yaralandı.

PARMAĞINI MATKABA KAPTIRDI

Çorum’da bir işçi parmağını çalıştığı matkaba kaptırarak yaralandı.

Sungurlu’nun Çiftlik Köyü mevkiinde işçi olarak çalışan M.A (18) isimli kişi inşaat alanında matkap ile çalışırken dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu parmağını matkaba kaptırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı genç Sungurlu Devlet Hastanesi’nde tedavisinin tamamlanmasına müteakip taburcu edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

ÇOCUK 12 METRE YÜKSEKTEN DÜŞTÜ

Çorum’da 3 çocuk çıktıkları elektrik direğinden çarpılmaları sonucu 12 metre yüksekten düştü.

Alınan bilgiye göre Alaca’ya bağlı Güllük Köyü Türbe mevkiinde K.G (14) isimli çocuk 3 arkadaşı ile birlikte eski elektrik hattı olarak bilinen ve hali hazırda direklerinde kablo bağlantısı olan elektrik direğine çıkarak kablolara dokunması neticesinde elektrik akımına kapılarak yaklaşık 12 metre yükseklikten aşağı düşerek yaralandı.

Yaralı çocuk olay yerine gelen sağlık görevlilerinde Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

RÖMORKTAN AŞAĞI DÜŞTÜ

Çorum’da bir kişi traktör römorkuna balya yüklediği esnada düşerek yaralandı.

Alınan bilgiye göre Sungurlu Mehmetali Çiftliği Köyü’nde ikamet eden Ş.A (42) isimli kişi tarlada traktör römorkuna balya yüklediği esnada bir anlık dikkatsizlik tedbirsizlik sonucu dengesini kaybederek yaklaşık 3 metre yüksekten toprak zemine düşerek hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs sevk edildiği Sungurlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

CAMA YUMRUK ATIP YARALANDI

Çorum’da bir kişi cama yumruk atarak yaralandı.

Alınan bilgiye göre olay önceki gün Gülabibey Mahallesi’nde bir evde meydana geldi. D.K isimli kişi ikametinde bulunduğu sırada bir anlık sinirle evdeki cama yumruk attı.

Elinden yaralanan ve Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan şahsın tedavisine başlanırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

(Haber Merkezi)