Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

18 Haziran 2018 Pazartesi 22:56
Çorum'dan kısa kısa...

ÇATI TAMİRİNDE AŞAĞIYA DÜŞTÜ

Çorum’da bir kişi çatı tamiri yaparken aşağıya düşerek yaralandı.

Alınan bilgiye göre Alaca’ya bağlı Balçıkhisar Köyü’nde ikamet eden İ.G (60) isimli kişi kendisine ait bahçede bulunan çardağın çatısını tamir ettiği sırada dengesini kaybederek yükseklikten toprak zemine düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.

Yaralı kişi kaldırıldığı Alaca Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

PARMAĞINI SIKIŞTIRDI

Çorum’da bir kişi ot biçme makinesine parmağını sıkıştırarak yaralandı.

Alınan bilgiye göre Bayat’a bağlı Yoncalı Köyü’nde ikamet eden S.XK (63) isimli kişi kendisine ait tarlada ot biçme makinesiyle ot biçtiği sırada arızalanan makineyi tamir ettiği esnada makinenin aniden çalışarak sağ baş parmağını sıkışması sonucu hayati tehlikesi olacak şekilde yaralandı.

Yaralı şahıs kaldırıldığı Bayat Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavi için Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilirken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

ELEKTRİK DİREĞİNE ÇARPTI: 2 YARALI

Çorum’da bir sürücü virajı alamayarak elektrik direğine çarparak kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre M.K (40) yönetimindeki otomobil Sungurlu istikametinden Uğurludağ istikametine seyir halinde iken Başkışla Yaylası mevkiine geldiği esnada sürücünün dikkatsizliği sonucu hız sınırını aşarak girdiği virajı alamayarak yolun solunda bulunan elektrik direğine çarptı.

Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan 14 yaşındaki kızı E.K. hayati tehlike olmayacak şekilde yaralandı. Yaralılar Uğurludağ Devlet Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından ileri tetkik ve tedavi için Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili bilgi veriler Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

6 YAŞINDAKİ KÜÇÜK ÇOCUK VEFAT ETTİ

Çorum’da 6 yaşındaki küçük bir çocuk bayıldıktan sonra vefat etti.

Alınan bilgiye göre Kargı’nın Saraycık Köyü’nde ikamet eden E.K isimli 6 yaşındaki çocuk evinin önünde aniden bayılarak yere düştü. Olay yerine çağrılan 112 acil servis görevlileri tarafından Kargı Devlet Hastanesi’ne kaldırılan küçük çocuğun yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile Olay Yeri İnceleme ekibi tarafından gerekli incelemelerin yapıldığı, küçük çocuğun kesin ölüm nedeninin tespiti için cenazesinin Adli Tıp Kurumu’na yollandığı belirtildi.