Çorum'dan kısa kısa...

Çorum'dan kısa kısa...

08 Haziran 2018 Cuma 20:29
Çorum'dan kısa kısa...

BARİYERLERE ÇARPTI

Çorum’da bir otomobil bariyere çarparak kaza yaptı.

Alınan bilgeye göre merkeze bağlı Kiranlık Köyü mevkiinde Y.B. (52) yönetimindeki otomobil Çorum-Ankara karayolu 27. kilometrede seyir halindeyken sürücünün dikkatsizliği sonucu yolun sağ tarafında bulunan bariyere çarparak takla attı.

Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan D.B (20) isimli kadın hayati tehlike olmayacak şekilde yaralanarak Sungurlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

TAKLA ATTI: 3 YARALI

Çorum’da bir otomobil sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek aracıyla birlikte takla atarak kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre Mecitözü Kayı Köyü istikametinden Dağsaray Köyü istikametine seyir halinde bulunann S.Y. (49) yönetimindeki otomobil sürücünün dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun sol tarafında bulunan tarlaya takla atması sonucu kaza meydana geldi.

Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan F.V.(35) ile D.V.(28) isimli kadınlar hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Kaza sonrasında yanan otomobil Mecitözü itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürülürken, yaralı 3 kişi tedavi amacıyla Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

OTOMOBİLİ İLE MOTORA ÇARPTI

Çorum’da bir otomobil sürücüsü motosiklete çarptı.

Alınan bilgiye göre Sungurlu Çorum Karayolu üzerinde meydana gelen olayda A.R (46) isimli kadın yönetimindeki otomobil seyir hainde iken aynı istikamette seyir halinde bulunan tescil belgesiz O.G (23) yönetimindeki motosiklete kavşaktan dönmek isterken arkadan çarptı.

Kazada motosiklet sürücüsü yaralanarak Sungurlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile soruşturma başlatıldı.

YAĞIŞLI HAVADA VİRAJI ALAMAYINCA TAKLA ATTI

Çorum’da bir otomobil virajı alamayınca takla atarak kaza yaptı.

Alınan bilgiye göre Çorum’un İskilip İlçesi’nden Oğuzlar İlçesi istikametine seyir halinde bulunan H.A (47) yönetimindeki otomobil Oğuzlar’ın Gölbaşı Mahallesi Kocaeni mevkiinde havanın yağışlı ve kaygan olması neticesinde virajı alamayarak direksiyon hâkimiyetini kaybedip şarampole takla attı.

Kazada araç sürücüsü ile birlikte araçta yolcu olarak bulunan S.B A.(38) İ.A.(47), G.N.A.(11) ve T.N.A(8) isimli kişiler hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandılar. Yaralılar Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, olayla ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile soruşturma başlatıldı.

(Haber Merkezi)

banner155